Hotel Inos

Sinkulova 23, Praha
Kapacita: 66 osob
Cena: 1370 - 2660 Kč
min. delka 1 denNabízíme příjemné ubytování v blízkosti centra Prahy. Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovým i WiFi internetem který je pro hosty zdarma. Možnost parkování v podzemních garážích.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel INOS se nachází cca 300m od tramvajové zastávky Podolská vodárna na nábřeží Vltavy. Tramvají se lze snadno a rychle dostat k Národnímu divadlu a Karlovu mostu. V blízkosti hotelu INOS je i Kongresové centrum Praha a národní kulturní památka Vyšehrad.

Vybavení objektu

Recepce s nabídkou nápojů, internetové sezení zdarma, podzemní garáže. Snídaňová restaurace. Bezbariérový přístup. Všechny podlaží přístupné výtahem.

Pokoje

Hotel INOS nabízí 32 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 1 velkoprostorový apartmán s možností ubytování max. 4 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchovým koutem či vanou a vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem a rozhlasovým kanálem, telefonem s přímou volbou a přípojkou vysokorychlostního internetu. Pokoje jsou opatřeny elektronickým zámkovým systémem na technologii čipových karet. Velikost standardního pokoje je asi 20 čtverečních metrů, apartmán je cca 37 metrů čtverečních.

Parkování

V podzemních garážích přímo v hotelu.

Stravování

Snídaně jsou v ceně ubytování. V blízkosti hotelu je mnoho restaurací.

Letní aktivity

V blízkosti hotelu možná jízda na kole, kolečkové brusle (inline dráha), pěší turistika, tenis, koupaliště, míčové sporty.

Zimní aktivity

Pražské památky, kulturní akce, vánoční trhy, silvestr.

Celoroční aktivity

Pražské památky, kulturní akce, kongresy.


Kontakt Hotel Inos Hotel Inos levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti