Botel Vodník

Strakonická, Praha
Kapacita: 92 osob
Cena: 770 - 4000 Kč
min. delka 1 denBotel Vodník nabízí unikátní a romantické ubytování pro 92 osob v 29 velkých klimatizovaných pokojích se sprchou a telefonem.

Umístění a dostupnost objektu

Botel se nachází pouze deset minut od historického centra Prahy a jen dvě minuty chůze od zastávky "Smíchovské nádraží". Přesvědčte se sami, že Botel Vodník je pro Vás tím ideálním místem. Dostanete se k nám přímým sjezdem z dálnice, Mezinárodní letiště Praha Ruzyně je vzdálené 15 km od Botelu, Centrum Nový Smíchov cca 1,5 km. Přímo z paluby lodi vidítě Vyšehrad - místo národního dědictví, dále snadná dostupnost historického centra a mezinárodní železniční stanice a stanice metra Smíchovské nádraží 200 m. Přes ulici je non-stop čerpací stanice, nedaleko golf centrum, tenis, lukostřelba, solárium, paintball, McDonald´s a další.

Vybavení objektu

Botel Vodník, to je pražská hotelová loď poskytující své služby od roku 1991 nabízí svým zákazníkům ubytovaní a příjemné posezení v naší restauraci nebo na naší terase s překrásným výhledem do zátoky u Císařské louky a na proslulou citadelu Vyšehrad. Dvacet devět moderně zařízených pokojů nabízí svým hostům pokoje s klimatizací a sociálním zařízením, telefonem a možností využít bezdrátového připojení k internetu, a to i na terase hotelu. Můžete využít solária, lukostřelbu nebo paintball. Kapacita botelu je 85 lůžek. Botel Vodník má vlastní parkoviště.

Pokoje

Pro své hosty máme k dispozici 29 moderně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením. Z toho 6 dvoulůžkových pokojů ( 1 DBL + 5 TWIN ), 11 trojlůžkových pokojů, 11 čtyřlůžkových kajut a třílůžkový apartmán s výhledem na celou zátoku, s možností přistýlky, tedy 1/4. Snídaně se podává formou bufetu. Každý pokoj je vybaven klimatizací, kterou si host může sám nastavit dle své vlastní potřeby. Vybavení každého pokoje: WC, koupelna, telefon, bezdrátový internet Pokoje k pronájmu: 1/2 twice, 1/2 DBL, 1/3 triple, 1/4 multi, Apartment

Služby

Půjčovna aut Pro hosty máme k dispozici vozy značky Škoda Fabia. Ceny půjčování jsou 700 Kč na jeden den, 1800 Kč na tři dny nebo 3800 Kč na týdenní zapůjčení. Společenské akce Nabízíme catteringové služby, Botel Vodník je ideálním místem pro společenské akce a večírky. Připravíme Vám narozeninovou párty, svatbu nebo firemní večírek. zdarma Wi-fi, taxi služba, domluva exkurzí, telefon, fax

Parkování

Botel Vodník má své vlastní monitorované parkoviště, které je zpoplatněné částkou 100,- Kč/den

Stravování

Restaurace V druhém patře našeho botelu se nachází restaurace s kapacitou pro 60 osob. Zde se podávají i snídaně případně i obědy či večeře. Restaurace je otevřena i pro veřejnost, ve všední dny podáváme polední menu, můžete si také vybrat z menu české kuchyně a mnoha alkoholických i nealkoholických nápojů za přijatelné ceny. Terasa Na posledním poschodí botelu se nachází terasa, sloužící jako restaurace a bar, odkud je unikátní výhled na řeku a překrásné historické panorama Vyšehradu. Také se zde konají různé hudební produkce a společenské akce. Ve všech prostorách lodi je možno využít bezdrátový internet.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Recepce Zajišťuje informace o čemkoli co vás zajímá. Můžete zde zakoupit drobné občerstvení, hygienické potřeby a upomínkové předměty 24 hodin denně nebo si zde objednat hotelové taxi nebo v létě projížďku na motorovém člunu, vyměnit cizí měnu, půjčit žehličku nebo fén, uschovat cennosti v hotelovém trezoru. informovat se o možnostech různých výletů a exkurzí po Praze i celé republice. U personálu restaurace nebo na recepci se také můžete informovat o možnosti rezervování restaurace nebo terasy pro soukromou oslavu, narozeninovou party nebo pracovní schůzky.

Celoroční ceny

SEZONA POKOJ UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ
16.03 – 15.11 1/1 1000,-
1/2 1150,-
1/3 1500,-
1/4 1800,-

Letní sezóna

po dohodě

Zimní sezóna

po dohodě

Mimo sezónu

po dohodě

Ceny stravování

po dohodě

Slevy

po dohodě

Doplňující informace o ubytování a cenách

po dohodě


Kontakt Botel Vodník Botel Vodník levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti