AZ hostel

na Penziony.cz
od roku 2009
Jindřišská 901/5, Praha
Kapacita: 125 osob
Cena: 270 - 1090 Kč
min. delka 1 denJsme nově zařízený a čistý hostel v centru Prahy a nacházíme se 50 metrů od Václavského náměstí. Hostel je umístěn v Jindřišské pasáži, takže v noci nebudete rušeni ruchem z ulice a přesto můžete využívat všech výhod pramenících z polohy v centru města - historické památky, muzea, restaurace, obchody, bary, kluby- vše dostupné pěšky. A to vše za příznivé ceny již od 260 Kč/osoba/noc. Ubytovat se je možno v jednolůžkových až osmilůžkových pokojích. Vzhledem k vysoké lůžkové kapacitě hostelu jsme též vhodný objekt pro skupiny, zájezdy atd.

Umístění a dostupnost objektu

Hostel je umístěn v centru Prahy u Václavského náměstí - 5 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží - 10 minut chůze od hlavního autobusového nádraží - Florenc - 50 metrů od stanice metra "A" a "B" - Můstek - 250 metrů od stanice metra "A" a "C" - Muzeum

Vybavení objektu

- wi-fi internetové připojení ZDARMA, k dispozici je též internetová místnost s počítači vedle recepce hostelu - sprchy, umývárny, toalety - kuchyňka s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí - společenská místnost - TV se satelitním přijímačem - DVD /CD přehrávač, filmy + hudba - prádelna hostelu pro ubytované - pračka se sušičkou - trezor (NONSTOP) - úschovna zavazadel - možno uschovat zavazadla i po celý den při Vašem odjezdu! - k zapůjčení poskytujeme - fén, žehličku, žehlicí prkno, ručníky - káva a čaj NONSTOP ZDARMA - v hostelu nabízíme prodej chlazených alkoholických i nealkoholických nápojů a drobného občerstvení - zajištění dopravy ( přepravní služba , taxi )

Pokoje

Nabízíme ubytování ve zrekonstruovaných, čistých a útulných pokojích se společným sociálním zařízením na patrech.

Parkování

Parkovat můžete na ulici, pokud najdete místo. Ovšem v centru Prahy je parkování zpoplatněno s výjimkou nocí a víkendů (od pátku 18:00 do pondělí 8:00), kdy je zde parkování zdarma. Na ulici však nesmíte nechat vůz na místech, která jsou označena modrou čárou - tato místa jsou vyhrazena pro řidiče se speciální "rezidenční" kartou. Další možností je zaplatit si hlídanou garáž, kterou provozuje náš partner. Nachází se 50m od našeho hostelu. Cena zde vychází na 500,- Kč za 24 hodin, a to v intervalech buď od 02:00 do 02:00 dalšího dne nebo od 14:00 do 14:00 dalšího dne. Parkování je možné i na 12 hodin za poloviční cenu. V případě zájmu o rezervaci místa v garáži je nutné nás předem kontaktovat.

Stravování

V bezprostřední blízkosti se nachází řada, restaurací, lahůdky, pekařství a supermarket, což vše nabízí možnost snídaní, obědů i večeří. Pro skupiny nad 15 osob nabízíme možnost zajištění stravování v partnerské restauraci: - snídaně: 140 Kč za osobu - obědy a večeře: 175,- Kč za osobu - obědové balíčky s sebou: 160,- Kč za osobu

Letní sezóna

Cena za osobu/noc:
jednolůžkový pokoj....................1090,-
dvoulůžkový pokoj......................590,-
třílůžkový pokoj.........................490,-
čtyřlůžkový pokoj.......................490,-
pětilůžkový pokoj.......................430,-
šestilůžkový pokoj......................430,-
sedmilůžkový pokoj....................400,-
osmilůžkový pokoj......................400,-
dormitory..................................330,-

Zimní sezóna

Cena za osobu/noc:
jednolůžkový pokoj................ ....750,-
dvoulůžkový pokoj......................450,-
třílůžkový pokoj.........................400,-
čtyřlůžkový pokoj.......................400,-
pětilůžkový pokoj.......................350,-
šestilůžkový pokoj......................350,-
sedmilůžkový pokoj....................320,-
osmilůžkový pokoj......................320,-
dormitory..................................270,-

Ceny stravování

Pro skupiny nad 20 osob nabízíme možnost zajištění stravování v partnerské restauraci:
- snídaně: 140 Kč za osobu
- obědy a večeře: 175,- Kč za osobu
- obědové balíčky s sebou: 160,- Kč za osobu

Slevy

- 10% sleva na pobyt přesahující 6 nocí
- skupinové smluvní slevy (pro skupiny nad 20 osob)


Kontakt AZ hostel AZ hostel levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti