Penzion 48

Prachov 48, Prachov
Kapacita: 19 osob
Cena: 300 - 400 Kč
min. delka 1 denNaše ubytovací zařízení se nachází přímo v obci Prachov a to 300m od vchodu do skalního města Prachovských skal. Blíže už to nejde. V domě se nacházejí 4 apartmány s vlastní koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC) 12 lůžek a 7 přistýlek - celkem pro 19 osob.

Umístění a dostupnost objektu

A JAK NÁS NAJDETE ? Pojedete-li od Mladé Boleslavi po silnici č.16 odbočíte 1 km před Jičínem vlevo (velmi zřetelné značení Prachovské skály), pokračujete směr Prachov čp.48. Nebo z Jičína směr Mladá Boleslav 1 km za městem vpravo, směr Prachov. Po předchozí dohodě je možné se sejít v Jičíně. GPS 50°27'54.31" N 15°18'36.07" E Vlak: zastávka Hrdoňovice cca 3 km Autobus: Holín, Prachov, Český ráj 200m

Vybavení objektu

Zařízení je vhodné jak pro rodiny s dětmi, větší skupiny i jednotlivce. V přízemí se nachází společenská místnost s krbem, posezením a velkými skleněnými dveřmi, kterými lze vstoupit přímo do zahrady. Moderní, kompletně vybavená kuchyně (elektrický sporák, digestoř, velká lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar, veškeré potřebné nádobí). Součastí společenské místnosti je i další koupelna (sprcha, umyvadlo a WC). Pro vstup přímo do pokojů je k dispozici druhý vchod. Celoroční provoz je zajištěn jednak topením v podlaze, dále pak po celém domě rozmístěnými elektrickými přímotopy. K domu patří oplocené uzamykatelné parkoviště pro 5 automobilů a to na vlastním pozemku, osvětlená terasovitá zahrada s množstvím květin a ohništěm.

Pokoje

V domě se nacházejí 4 apartmány s vlastní koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC) 12 lůžek a 7 přistýlek - celkem pro 19 osob. První patro: pokoj č.1 … 3 pevná lůžka (dvoulůžko + jednolůžko) a 2 přistýlky pokoj č.2 … 4 pevná lůžka (dvoulůžko + 2x jednolůžko) a 1 přistýlka Druhé patro: pokoj č.3 … 3 pevná lůžka (dvoulůžko + jednolůžko) a 2 přistýlky pokoj č.4 … 2 pevná lůžka (dvoulůžko) a 2 přistýlky Počet přistýlek na jednotlivých pokojích je možné měnit dle Vašich konkrétních požadavků. Lůžkoviny, ručníky, toaletní potřeby zdarma jsou samozdřejmostí.

Služby

Wifi, bezplatné připojení v celém objektu.

Parkování

K domu patří oplocené uzamykatelné parkoviště pro 5 aut a to na vlastním pozemku.

Stravování

V přízemí se nachází moderní kompletně vybavená kuchyně ( mikrovlnná trouba, kávovar, lednice, mrazák, digestoř, atd.

Letní aktivity

.

Zimní aktivity

.

Celoroční aktivity

.

Doplňující informace o ubytování a cenách

.

Letní sezóna

červen - září:
přistýlka
Dvoulůžkový pokoj 800,- Kč 250,- Kč
Třílůžkový pokoj 1 050,- Kč 250,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1 400,- Kč 250,- Kč

Mimo sezónu

říjen - květen:
přistýlka
Dvoulůžkový pokoj 800,- Kč 250,- Kč
Třílůžkový pokoj 900,- Kč 250,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1 200,- Kč 250,- Kč


Kontakt Penzion 48 Penzion 48 levné ubytování Prachov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti