Penzion Pivovar Prachatice

na Penziony.cz
od roku 2019
Horní 174, Prachatice
Kapacita: 22 osob
Cena: 850 - 2950 KčPenzion Pivovaru Prachatice se nachází v podhůří Šumavy, v krásném renesančním městě Prachatice, přímo v historickém centru. Ubytování je k dispozici v budově pivovaru, a to přímo nad varnou. Ubytujte se hned nad spilkou! Penzion se návštěvníkům otevřel v létě roku 2019. Celkem je možné se ubytovat v sedmi pokojích o celkové kapacitě 22 osob. Každý pokoj má vlastní koupelnu, TV, bezplatné wifi a nábytek byl vyroben na zakázku mistry truhlářského řemesla. Ubytování se poskytuje se snídaní, při kterých klademe důraz na původ potravin – pořizujeme je od místních farmářů a lokálních producentů.

Umístění a dostupnost objektu

Budova pivovaru a penzionu se nachází v samotném centru města Prachatice, přesto v jedné z jeho postranních uliček, a tak hosty v pokojích neruší hluk z náměstí. V objektu se nachází taktéž pivovarská restaurace s pivním dvorkem s posezením a během pobytu mohou hosté požádat o prohlídku minipivovaru.

Vybavení objektu

V budově Pivovaru Prachatice naleznete minipivovar, restauraci s posezením na pivovarském dvoře a romantické pokoje v novém penzionu. Objekt restaurace je bezbariérově zpřístupněn, stejně jako pivovarský dvůr, kde se pravidelně konají koncerty a různé kulturní akce.

Pokoje

Každý ze sedmi pokojů má vlastní koupelnu. V pokojích je TV, bezplatné WIFI a na míru vyrobený nábytek. V každé koupelně naleznete fén, ručníky a základní hygienické potřeby. Ubytování je poskytováno se snídaní. Ve společné místnosti je malá pivovarská knihovnička s mapkami a turistickými materiály. Naleznete zde i doporučení pro výlety do okolí.

Služby

Ubytování se snídaní z produkce místních farmářů. Stravovací služby v pivovarské restauraci. Pivo z rukodělného pivovaru. Možnost prohlídky minipivovaru s degustací.

Parkování

Parkování je možné hned za hradbami historického centra, odkud je to do penzionu 5 minut chůze.

Stravování

Ubytování je poskytováno se snídaní. V budově pivovaru se nachází taktéž restaurace, která nabízí nejen polední menu, ale i výběr z menu a la carte. Pro větší skupiny možnost plné penze dle individuální poptávky.

Celoroční aktivity

V docházkové vzdálenosti od ubytování je krytý bazén s vířivkou a saunovým světem, taktéž fitness, bowling a jiné sportovní vyžití. V okolí města Prachatice je propleteno celou řadou cyklotras a tras běžeckých. V dojezdové vzdálenosti se nacházejí ski areály, přírodní koupaliště nebo další turistické cíle jako rozhledny (Libín, Zadov, Mářský vrch,...).

Celoroční ceny

850Kč - 2950Kč/noc/pokoj

Ceny stravování

Ubytování je poskytováno se snídaní.
Pro větší skupiny možnost plné penze dle individuální poptávky.

Slevy

Tvorba individuální nabídky pro větší skupiny možná.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Tvorba individuální nabídky pro větší skupiny možná.
Pro větší skupiny možnost plné penze dle individuální poptávky.
Zapůjčení dětské postýlky zdarma.
Ceny jsou uvedeny vč. DPH a ubytovacího poplatku.


Kontakt Penzion Pivovar Prachatice Penzion Pivovar Prachatice levné ubytování Prachatice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti