Apartmán U Šilhanů

na Penziony.cz
od roku 2015
Újezd 952/21, Podivín
Kapacita: 16 osob s možností přistýlky osob
min. delka 1 denApartmán U Šilhanů se nachází v klidné části města Podivína a nabízí ubytování ve třech apartmánech 1A, 1B a 2. Apartmány jsou od sebe zcela oddělené a jsou plně vybaveny. Podivín je díky své poloze vhodným startem Vašich výletů po okolí. Nabízíme informace o kraji vína - co vidět, co navštívit - památky, vinařské stezky, informace o cyklo - výletech, co a kde ochutnat.

Umístění a dostupnost objektu

Nabízíme tři na sobě nezávislé apartmány s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou s jídelnou. Využít můžete venkovní posezení a bazén na zahradě Apartmánu. Parkování je zajištěno na parkovišti před Apartmánem. Kola lze uschovat v garáži na zahradě Apartmánu a uzamknout je. Apartmán 1A se nachází v útulném podkroví nově postaveného rodinného domu s kapacitou max 6 osob s možností dětské postýlky přistýlek. Součástí jsou ◾dvě ložnice – první ložnice 2 x 1 lůžko, druhá ložnice 2 x 1 lůžko a 1 x dvoulůžko ◾kuchyně s jídelnou vybavená ledničkou, mikrovlnkou, myčkou, sklokeramickou deskou, varnou konvicí ◾televize, internet ◾koupelna se sprchovým koutem a záchod Apartmán 1B se nachází také v podkroví domu. Jedná se nově zrekonstruovaný apartmán s kapacitou 4 osob s možností přistýlky. Součástí je ◾jedna ložnice – 1 x dvoulůžko, 2 x jednolůžko ◾kuchyně s jídelnou vybavená ledničkou, mikrovlnkou, myčkou, sklokeramickou deskou, varnou konvicí ◾koupelna se sprchovým koutem, vanou, záchod ◾televize, internet ◾prostorná lodžie s posezením Apartmán 2 se nachází v přízemí domu a nabízí ubytování pro 4 osoby s možností přistýlek. Součástí jsou ◾dvě ložnice – první ložnice – 1 x dvoulůžko, druhá ložnice – 1 x dvoulůžko a přistýlka – gauč s možností dvoulůžka ◾kuchyně s jídelnou vybavená ledničkou, mikrovlnkou, myčkou, sklokeramickou deskou, varnou konvicí ◾televize, internet ◾koupelna se sprchovým koutem a záchod

Vybavení objektu

Apartmán 1A dvě samostatné ložnice kuchyně s jídelnou - vybavení - lednička, mikrovlnka, myčka, sklokeramická deska, varná konvice koupelna se sprchovým koutem záchod TV, internet vlastní klimatizace Apartmán 1B ložnice kuchyně s jídelnou vybavení - lednička, mikrovlnka, myčka, sklokeramická deska, varná konvice koupelna se sprchovým koutem a vanou televize, internet vlastní klimatizace balkon se zahradním nábytkem Apartmán 2 dvě ložnice kuchyně s jídelnou vybavená ledničkou, mikrovlnkou, myčkou, sklokeramickou deskou, varnou konvicí koupelna se sprchovým koutem záchod televize, internet vlastní klimatizace Úschovna kol v uzamykatelné garáži v objektu. Venkovní bazén na zahradě objektu s možností venkovního posezení a využití venkovního grilu.

Pokoje

Apartmán 1A 2 ložnice - první ložnice 2 x 1 lůžko - druhá ložnice 2 x 1 lůžko a 1 x dvoulůžko Apartmán 1B 1 ložnice – 1 x dvoulůžko, 2 x jednolůžko. Možnost dětské postýlky a přistýlky. Apartmán 2 2 ložnice - první ložnice – 1 x dvoulůžko - druhá ložnice – 1 x dvoulůžko a přistýlka – gauč s možností dvoulůžka Pokoje jsou plně vybaveny nábytkem (úložné prostory, stůl a židle, skříňky, postele) Kuchyně - plně vybavena, s možností vlastního vaření. K dispozici - lednička, trouba, sporák, mikrovlnka, varná konvice. Nádobí - příbory, skleničky, talíře, hrnce, pánvička. Jídelna - součástí kuchyně všech apartmánů Koupelna - umyvadlo, sprcha, vana (jen u Apartmánu 1B) Záchod TV, internet Venkovní balkon (Apartmán 1B) - možnost grilování

Služby

Internet a TV Možnost grilování na zahradě domu Bazén na zahradě domu Úschovna kol Informace o cyklo trasách, turistické mapy k dispozici V blízkosti se nachází obchod, pošta, banka, lékárna, vlaková a autobusová stanice.

Parkování

Parkování aut je možné před objektem. Apartmán se nachází v klidné zástavě rodinných domů a není zde riziko krádeže. Parkování kol - uvnitř oploceného objektu - v garáži s možností uzamknutí kol.

Stravování

Vlastní vaření v kuchyni. V blízkosti - retaurace, Pizzeria Tonny (10 minut)

Letní aktivity

Možnost výletů: - cyklo - výlety a výlety pro vinařských stezkách - památky - zámek Lednice, Valtice, Mikulov - chrámy Lednicko - Valtického areálu - Janův hrad, Tři Grácie, Randezvous Turistika - Pálava, Pohansko, Svatý kopeček v Mikulově aj Koupání - Nádrž Nové Mlýny, plavecký bazén v Lednici, Hustopečích, Břeclavi. Kulturní akce - hody, koncerty hudebních skupin, tanec, ochotnické divadlo

Letní sezóna

Cena
500,- Kč/osoba/den
Děti do 2 let zdarma

Cena při pobytu na 1 noc
650,- Kč/osoba

Zimní sezóna

Cena
500,- Kč/osoba/den
Děti do 2 let zdarma


Cena při pobytu na 1 noc
650,- Kč/osoba

Ceny stravování

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena zahrnuje ubytování, elektrický proud, topení, vodu, závěrečný úklid, lůžkoviny, ručníky, osušky a toaletní potřeby (mýdlo, toaletní papír).
Cena nezahrnuje pojištění, dopravu, stravování a užívání bazénu.
Poplatek za užívání bazénu na zahradě Apartmánu 200,- Kč/pobyt.

Provozovatel si vyhrazuje právo navýšit cenu v případě poškození nebo ztráty vybavení apartmánu nebo společných prostor o náklady spojené s uvedením do původního stavu. Klient je povinen takovou škodu uhradit společně s doplatkem za ubytování nejpozději v den odjezdu.


Kontakt Apartmán U Šilhanů Apartmán U Šilhanů levné ubytování Podivín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti