Apartmán U Šilhanů

na Penziony.cz
od roku 2015
Újezd 952/21, Podivín
Kapacita: 10 osob s možností přistýlky osob
Cena: 350 - 450 Kč
min. delka 1 denApartmán U Šilhanů se nachází zástavbě nových rodinných domů v klidné části Podivína. Podivín je díky své poloze vhodným startem Vašich cyklo - výletů po okolí. Nabízíme informace o kraji vína - co vidět, co navštívit - památky, vinařské stezky, informace o cyklo - výletech, co a kde ochutnat.

Umístění a dostupnost objektu

Poskytujeme dva na sobě nezávislé apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Apartmán č. 1 se nachází v útulném podkroví nově postaveného rodinného domu s kapacitou max 6 osob s možností přistýlek. Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi. Apartmán zahrnuje dvě samostatné místnosti, společenskou místnost s TV, balkon se zahradním nábytkem, plně zařízenou kuchyni, sociální zařízení - součástí sprcha i vana. Samostatný vchod do apartmánu. Apartmán č. 2 se nachází v přízemí domu. Jedná se nově zrekonstruovaný apartmán s kapacitou 4 osob s možností přistýlky. Tento apartmán tvoří dvě ložnice, útulná a plně zařízená kuchyňka, malá jídelna a sociální zařízení - součástí je sprcha. Jeden z pokojů lze zároveň využít jako společenskou místnost díky své sedací soupravě. Součástí obou ložnic je TV.

Vybavení objektu

Apartmán č. 1 dvě samostatné místnosti, společenskou místnost s TV, balkon se zahradním nábytkem, plně zařízenou kuchyni, sociální zařízení - součástí sprcha i vana. Apartmán č. 2 dvě samostatné ložnice s množností využití jednoho pokoje jako společenské místnosti - součástí je sedací souprava. Kuchyně a jídelna. Vlastní sociální zařízení, součástí je sprchový kout. Úschovna kol v uzamykatelné garáži v objektu. Venkovní bazén na zahradě objektu s možností venkovního posezení a využití venkovního grilu.

Pokoje

Apartmán č. 1 Pokoj č. 1 - 1 dvoupostel, 2 oddělené postele, postýlka pro děti, stůl, skříňky Pokoj č. 2 - 1 dvoupostel, postýlka pro děti, stůl, skříňky Možnost přistýlek Kychyně - plně vybavena, s možností vlastního vaření. K dispozici - lednička, mrazák, trouba, sporák, mikrovlnka, varná konvice. Nádobí - příbory, skleničky, talíře, hrnce, pánvička. Jídelna - součástí kuchyně u obou apartmánů Koupelna - sprcha i vana Záchod Společenská místnost - sedací souprava, TV, rádio, dětský koutek Venkovní balkon - možnost grilování Apartmán č. 2 Pokoj č. 1 - 1 dvoupostel, sedací souprava, stolek, TV, komoda a skříň Pokoj č. 2 - 1 dvoupostel, stolek Možnost přistýlek Kychyně - plně vybavena, s možností vlastního vaření. K dispozici - lednička, mrazák, trouba, sporák, mikrovlnka, varná konvice. Nádobí - příbory, skleničky, talíře, hrnce, pánvička. Jídelna - součástí kuchyně u obou apartmánů Koupelna - sprcha Záchod Společenská místnost - sedací souprava, TV, rádio

Služby

Internet Možnost grilování na zahradě domu Bazén na zahradě domu Úschovna kol Informace o cyklo trasách, turistické mapy k dispozici V blízkosti se nachází obchod, pošta, banka, lékárna, vlaková a autobusová stanice.

Parkování

Parkování aut je možné před objektem. Apartmán se nachází v klidné zástavě rodinných domů a není zde riziko krádeže. Parkování kol - uvnitř oploceného objektu - na zahradě s možností uzamknutí kol.

Stravování

Vlastní vaření v kuchyni. V blízkosti - retaurace, Pizzeria Tonny (10 minut)

Letní aktivity

Možnost výletů: - cyklo - výlety a výlety pro vinařských stezkách - památky - zámek Lednice, Valtice, Mikulov - chrámy Lednicko - Valtického areálu - Janův hrad, Tři Grácie, Randezvous Turistika - Pálava, Pohansko, Svatý kopeček v Mikulově aj Koupání - Nádrž Nové Mlýny, plavecký bazén v Lednici, Hustopečích, Břeclavi. Kulturní akce - hody, koncerty hudebních skupin, tanec, ochotnické divadlo

Letní sezóna

350,- - 450,-Kč/osoba/noc

Zimní sezóna

350,- Kč/osoba/noc

Ceny stravování

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena zahrnuje ubytování, el. proud, topení, vodu, závěrečný úklid, lůžkoviny, ručníky, osušky a toaletní potřeby (mýdlo, WC papír). Cena nezahrnuje pojištění, dopravu ani stravování.


Kontakt Apartmán U Šilhanů Apartmán U Šilhanů levné ubytování Podivín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti