Lázeňský hotel Park

Náměstí T.G.Masaryka 1413, Poděbrady
Kapacita: 120 osob osob
Cena: 1090 - 2750 Kč
min. delka 1 denLázeňský hotel PARK**** je nestátní zdravotnické zařízení jehož cílem je poskytnout každému to nejlepší pro jeho zdraví tělo a mysl zaměřené na detoxikaci a regeneraci organizmu, posílení imunity, prevenci a léčbu nemocí srdce a oběhového systému, redukci váhy, léčbu bolestí pohybového aparátu, rekonvalescenci po invazivních chirurgických zákrocích a chemoterapeutické léčbě. Veškeré terapie jsou poskytovány v budově hotelu.

Umístění a dostupnost objektu

Lázeňský hotel PARK**** je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad, vzdáleného cca 50 km východně od Prahy. Jedinečná poloha lázeňského hotelu PARK**** zaručuje ideální možnosti regenerace a relaxace. Dostupnost vlakem i autobusem, vzdálenost od vlakového i autobusového nádraží cca 100 m po pěší zóně. Automobilem, příjezd z ulice Hakenova, zabezpečené parkoviště u hotelu.

Vybavení objektu

Lázeňský hotel PARK**** je moderní budova s bezbariérovým přístupem vybavená ve standardu "First class". V přízemí hotelu je restaurace se 108 místy a salonek podle stolového uspořádání až s 30 místy. V hotelu je rovněž balneoprovoz, terapeutické prostory a posilovna. U hotelu je zabezpečené parkoviště pro 20 automobilů.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou moderně vybyveny potřebným nábytkem, trezorem, telefonem s přímou volbou, kabelovou přípojkou na vysokorychlostní internet, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, koupelnou s WC, sprchovým koutem, umyvadlem a vysoušečem vlasů. V předsíňce je odkládací šatní stěna s velkým zrcadlem. Apartmá mají ložnici, obývací pokoj se stejným technickým vybavením jako dvoulůžkové pokoje a koupelna je navíc vybavena vanou.

Služby

Hotel poskytuje veškeré běžné hotelové služby, praní a žehlení osobního prádla, hotelové TAXI osobním automobilem i mikrobusem a půjčování kol. Hlavní službou poskytovanou naším lázeškým hotelem jsou léčebné, regenerační a relaxační terapie v oboru klasické i Ayurvédské medicíny. Z volnočasových aktivit zajišťujeme rezervaci golfového hřiště, tenisových kurtů, sportovní střelbu, jízdy na koni, bowling, skwasch a také základní výuku hry golfu.

Parkování

Parkování aut či autobusu je možné na zabezpečeném hotelovém parkovišti. Parkoviště má kapacitu 20 míst. Poplatek za parkování je 60,-Kč/den.

Stravování

Stravování je možné v hotelové restauraci. Snídaně jsou formou bufetu a jsou obsaženy v ceně ubytování. Obědy a večeře jsou formou tříchodového a dvouchodového menu a jsou servírované. Gastronomii je v našem hotelu věnována maximální pozornost. Pokrmy jsou připravovány dle zásad zdravé výživy a také dle principů Ayurvédy jako součást celostního medicínského systému zabývajícího se mimo jiné i gastronomií.

Letní aktivity

Kromě výše uvedených celoročních aktivit lze v létě plavat, slunit se a hrát různé hry (volejbal, nohejbal, petanque,minigolf, ... atd.) na poděbradském jezeru, pro děti jsou zde různé skluzavky, prolézačky a houpačky. Vyznavači zdravého pohybu mohou využít cyklostezky vedoucí po obou březích řeky Labe k pěším procházkám nebo k jízdě na kole či kolečkových bruslích. Z Poděbrad proti proudu řeky Labe lze dojet k soutoku Labe s Cidlinou(5 km), dále do Libice nad Cidlinou(2,5 km) a ještě dále přes Velký Osek do Kolína (18 km). Po proudu řeky lze dojet do Nymburka pod městské hradby (10 km). Hráči golfu mohou využít 18 jamkové golfové hřiště. Zájemci o golf mohou navštívit miniakadamii Golfu, ve které se během 3 hod. pod vedením profesionálního trenéra seznámí se základy hry golfu. Možnost využití tenisových kurtů. Sportovní střelba pod dozorem instruktora z krátkých i dlouhých zbraní. Plavby výletní lodí Král Jiří po Labi proti proudu na soutok s Cidlinou a zpět nebo po proudu Poděbrady - Kovanice a zpět. Výletní vláček jezdí od zdymadla v Poděbradech

Zimní aktivity

Když napadne sníh a nějaký čas drží jsou vyjeté běžecké stopy na cyklostezkách podél řeky Labe a na golfovém hřišti. Je to příjemná změna pohybové aktivity. Pro neběžkaře a nebo když není sníh jsou příjemné romantické procházky podél řeky Labe.

Celoroční aktivity

Poznávací zájezdy do Prahy, Kutné Hory, Hradce Kálové, Dětenic, na zámek Konopiště a dalších míst dle přání klientů. Pěší procházky podél řeky Labe k soutoku Labe s Cidlinou a dále pak do Libice nad Cidlinou k památníku a bývalému hradišti rodu Slavníkovců. Příjemné jsou také procházky lázeňským městem a parkem. Téměř každý den jsou v některém z lázeňských domů taneční večery. Také je možné navštívit divadlo na zámku kde hraje divadelní spolek Jiří z Poděbrad a hostují divadelní soubory z Prahy. Zámecký biograf promítá téměř každý den. Kulturní pořady a koncerty jsou pořádány též v Kongresovém centru.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V Poděbradech je každoročně pořádána celá řada kulturních, společenských a sportovních akcí k nimž nejpřesnější informace vždy poskytne poděbradské Kulturní a informační centrum, sídlící na náměstí Jiřího z Poděbrad. Z tradičních festivalových akcí stojí za zmínku Poděbradské dny poezie, Festival mladého amatérského divadla FEMAD, Slavnosti krále Jiřího, finále republikové soutěže mažoretek, festival rozhlasové tvorby – Prix Bohemia Radio a řada dalších neméně významných akcí konaných v průběhu roku. Kulturní vyžití nabízí také divadlo Na Kovárně a Zámecký biograf s pestrou škálou divadelních, filmových a hudebních představení. Divadlo i biograf sídlí na prvním zámeckém nádvoří.

Celoroční ceny

Ceny léčebných pobytových balíčků a terapií jsou uvedeny na www.lapod.cz

Letní sezóna

Ceny léčebných pobytových balíčků a terapií jsou uvedeny na www.lapod.cz

Zimní sezóna

Ceny léčebných pobytových balíčků a terapií jsou uvedeny na www.lapod.cz

Mimo sezónu

Ceny léčebných pobytových balíčků a terapií jsou uvedeny na www.lapod.cz

Ceny stravování

Příplatek za plnou penzi 190,-Kč

Slevy

Do 31.12.2011 sleva z ceny pobytových balíčků 10%.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Informace aktualitách, novinkách a o akčních cenách léčebných a regeneračních pobytů jsou na www.lapod.cz


Kontakt Lázeňský hotel Park Lázeňský hotel Park levné ubytování Poděbrady kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti