Apartmány Resident

na Penziony.cz
od roku 2014
Husova 6/17, Poděbrady
Kapacita: 16 osob
Cena: 1300 - 2400 Kč
min. delka 2 dnyApartmány Resident je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází v centru Poděbrad. Nabízíme ubytování v zařízených apartmánech s kuchyňskou linkou, WC a koupelnou.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány se nachází ve 2. a 3.patře domu, v centru města u hlavního náměstí. Cyklostezka podél Labe 50m.

Vybavení objektu

K dispozici bezplatné Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou. Součástí je také kompletně zařízená kuchyně s troubu a mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazákem. V koupelně je sprchový kout a pračka.

Pokoje

Apartmán 4 je vhodný pro 2 osoby s možností 1 přistýlky. Uspořádání apartmánu je 1 ložnice a samostatná kuchyně s jídelním koutem. Velikost apartmánu je 45m2. Apartmán 6 je vhodný pro 2 osoby s možností 1 přistýlky. Uspořádání apartmánu je 1 ložnice včetně kompletně zařízené kuchyně. Velikost apartmánu je 30m2. Apartmán 7 je vhodný pro pro 2–4 osoby s možností 1 přistýlky. V apartmánu je 1 ložnice, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňský kout. Velikost apartmánu je 50m2. Apartmán 9 je vhodný pro pro 2 osoby s možností 1 přistýlky. Uspořádání apartmánu je 1 ložnice a samostatná kuchyně s jídelním koutem. Apartmán 10 je vhodný pro pro pro 2–4 osoby s možností 1 přistýlky. V apartmánu je 1 ložnice, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňský kout a balkón. Velikost apartmánu je 50m2. Velikost apartmánu je 45m2. Apartmán 11 je vhodný pro pro pro 2-4 osoby s možností 1 přistýlky. V apartmánu jsou 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, 2 koupelny, 2xWC a balkón. Velikost 120m2.

Služby

Možnost uložení jízdních kol zdarma přímo v objektu.

Parkování

Parkování zdarma na vyhrazeném parkovišti před domem.

Stravování

Apartmán s možností vlastního stravování. Snídaně je také k dispozici každé ráno v partnerské restauraci Café Ritual, 300 metrů od Apartmánů Resident.

Letní aktivity

V letním období je v provozu přírodní koupaliště Jezero.

Celoroční aktivity

V okolí se můžete věnovat cyklistice, golfu, jízdě na koni, tenisu.

Ceny stravování

100,- snídaně za osoba/noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

1 přistýlka na vyžádání za příplatek 270,-Kč/den


Kontakt Apartmány Resident Apartmány Resident levné ubytování Poděbrady kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti