Penzion U gigantu

Chvojová 379/8, Plzeň
Kapacita: 25 + 5 přistýlek osob
Cena: 500 - 700 Kč
min. delka 1 denPenzion Plzeň U Gigantu disponuje dvěma apartmány s možností přistýlek, sedmi dvoulůžkovými pokoji a dvěma jednolůžkovými pokoji. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny televizí se satelitním programem, kuchyňkou a sociálním zařízením. Penzion se nachází v blízkosti centra Plzně a nákupní zóny Borská pole Plzeň. Penzion dále disponuje vlastní zahradou. Parkování je v penzionu Plzeň zajištěno ve vlastním uzavřeném parkovišti s přímým vstupem do penzionu.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v blízkosti centra Plzně a nákupní zóny Borská pole Plzeň. Penzion dále disponuje vlastní zahradou. Parkování je v penzionu Plzeň zajištěno ve vlastním uzavřeném parkovišti s přímým vstupem do penzionu.

Vybavení objektu

Objekt disponuje vlastní zahradou. Parkování je zajištěno ve vlastním uzavřeném parkovišti s přímým vstupem do penzionu.

Pokoje

Koupelna: WC, sprchový kout, Ložnice: dvě lůžka, možnost přistýlky, TV, satelit, Kuchyňka

Služby

Kromě standardních služeb jako jsou televize se satelitním připojením, kuchyňka, lednička a vlastní sociální zařízení je v ceně pokoje zahrnuta snídaně.

Parkování

Parkování je zajištěno ve vlastním uzavřeném parkovišti s přímým vstupem do penzionu.

Stravování

Kromě standardních služeb jako jsou televize se satelitním připojením, kuchyňka, lednička a vlastní sociální zařízení je v ceně pokoje zahrnuta snídaně. V objektu se nachází i restaurace.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj 700,-Kč, dvoulůžkový pokoj 1000,-Kč,dvoulůžkový s přistýlkou 1300,-Kč, apartmán 1500,-Kč za den včetně snídaní

Ceny stravování

snídaně švédské stoly 50,-Kč je vceně
vaříme hotová jídla i minutky od 45,-Kč do cca 130,-Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion má vlastní uzamykatelné parkoviště,WIFI připojení


Kontakt Penzion U gigantu Penzion U gigantu levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti