Penzion U Matyáše

na Penziony.cz
od roku 2013
Domažlická 89, Stod
Kapacita: 19 osob
Cena: 800 - 1500 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování v příjemném prostředí v našem penzionu v horním patře restaurace U Matyáše.

Umístění a dostupnost objektu

Restaurace a pension U Matyáše se nachází na Plzni - jihu ve Stodě (cca 20 km od Plzně), v Domažlické ulici 89. Restaurace je na hlavním tahu u silnice 1. třídy 26, hned za mostem ve směru na Domažlice. Nemůžete nás minout, velké ukazatele vás nasměrují až k nám.

Vybavení objektu

Ve spodním patře objektu se nachází restaurace s několika salonky. Od jara do podzimu je možnost posezení pod zastřešenou pergolou s pódiem pro moderátory či hudební skupinu na Vaší akci. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, 2 pokoje jsou pak vybaveny navíc blue-ray přehrávačem. Samozřejmostí je WIFI free na všech pokojích.

Pokoje

Na výběr máte z osmi pokojů lišících se vybavením, velikostí, typem postelí.

Služby

Jsme tu pro Vás a rádi pro Vás připravíme vše "na míru" na základě Vašich individuálních potřeb a požadavků. Ať už se jedná o raut, firemní večírek, školení, rodinnou oslavu, romantickou večeři či svatební hostinu.

Parkování

Parkování pro hosty je možné uvnitř objektu a parkoviště je pro Vaše bezpečí zamykatelné. Druhou variantou je naše venkovní parkoviště jen pro naše hosty.

Stravování

Stravování je možné v naší restauraci zaměřenou na českou a italskou kuchyni. Restauraci v objektu má na starosti jiný provozovatel, je však k dispozici našim hostům každý den a to včetně snídaní a obědových hotovkových menu, samozřejmostí jsou minutky či pizza po celý den.

Letní aktivity

Okolí Stoda nabízí řadu letních aktivit, koupání, jízdu na koních, turistika a další.

Celoroční aktivity

V okolí se nachází řada zajímavých turistických míst jako např. klášter Chotěšov a mnohé další.

Celoroční ceny

Ceny pokojů jsou již od 800 Kč za pokoj na noc. Na výběr jsou pokoje s manželskou postelí, stejně jako s oddělenými lůžky a k dispozici jsou i apartmány pro více osob s více ložnicemi.

Ceny stravování

Ceny stravování viz jídelní lístek provozovatele restaurace.

Slevy

Slevy v případě delšího pobytu jsou možné a cena je dohodou.


Kontakt Penzion U Matyáše Penzion U Matyáše levné ubytování Stod kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti