Pension Jitka Hlinková

Revoluční 18, Plzeň
Kapacita: 6 (12) osob
Cena: 300 - 450 Kč
min. delka 1 denPlzeň je kulturní a historické město. Můžete navštívit známou zoologickou zahradu, městský bazén s možností relaxace, divadlo J. K. Tyla nebo útulné plzeňské hospůdky.

Umístění a dostupnost objektu

Pension se nachází v blízkosti hlavního tahu do Prahy. Výhodou je příjemná příroda (nedaleko se nachází Lobezský park, kterým protéká řeka Úslava) a blízkost centra. MHD je vzdálena cca 200 metrů- trolejbus č.11 a 13.

Vybavení objektu

2 dvoulůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový, 1 třílůžkový. Zahrada, garáž.

Pokoje

K dispozici je 1 třílůžkový, 1 dvoulůžkový + přistýlka. V těsné blízkosti obou pokojů je společné sociální zařízení(WC,sprcha). 1 čtyřlůžkový pokoj s příslušenstvím a 1 dvojlůžkový pokoj s kuchyňkou a příslušenstvím.

Služby

Poskytnutí snídaně, zapůjčení společenských her, možnost využití garáž. Není problém ubytování společně s domacími mazlíčky.

Parkování

Parkování zdarma, možnost využít garáž.

Stravování

Snídaně, občerstvení - zmrzlinové poháry, nealko- a alkoholické nápoje, zákusky domácí výroby

Letní aktivity

V létě možnost posezení na zahradě, po dohodě grilování či hraní stolního tenisu. Vodáci ocení, že Plzeň leží na soutoku čtyř řek, golfisté nespočet golfových hřišť a cyklisté ocení upravené cyklostezky. Koupání v plaveckém bazénu nebo plzeňskách rybnících.

Zimní aktivity

Možnost bruslení na zimním stadionu nebo využítí zamrzlé plochy rybníků.

Celoroční aktivity

Výhodou pensionu je jeho poloha, která umožňuje dostat se za pár minut do centra, ale též odpočinout si v blízkém Lobezském parku u řeky Úslavy. Město Plzeň je historické a kulturní centrum, pro každého se zde najde možnost vyžití. Milovníci dobrého moku tu najdou spoustu příjemných hospůdek, kulturně založení hosté jistě rádi navštíví divadlo J. K. Tyla. Rodiny s dětmi mohou navštívit zoologickou a botanickou zahradu, historické podzemí, solnou jeskyni...

Doplňující informace o ubytování a cenách

Kdo navštíví Plzeň, bude se rád vracet.

Celoroční ceny

390 Kč/osoba/den

Ceny stravování

snídaně 50 Kč

Slevy

děti do 3 let zdarma, do 15 let 50% sleva

Doplňující informace o ubytování a cenách

garáž 100 Kč/den, pes 100 Kč/den


Kontakt Pension Jitka Hlinková Pension Jitka Hlinková levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti