Parkhotel Plzeň

U Borského parku 2791/31, Plzeň
Kapacita: 310 osob
Cena: 1714 - 3899 Kč
min. delka 1 denKongresové centrum Parkhotel Plzeň je nový 4**** moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezinárodní silniční sítě. Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je jedním z největších kongresových a hotelových zařízení v Čechách mimo Prahu. Kongres hotel nabízí kongresové prostory o kapacitě jedenácti sálů a salónků s možností vzájemného propojení kapacity 10 až 2000 osob.

Umístění a dostupnost objektu

Město Plzeň má strategickou polohu na dálnici D5 mezi Prahou (D5, 80km), Mnichovem (D5, A93, 280km) a Norimberkem (D5, A6, 180km). Plzeň má mnoho možností pro volnočasové aktivity např. pivovar Plzeňský Prazdroj, Pivovarské muzeum, historické podzemí, rovněž tak je dobrou výchozí pozicí pro výlety do Prahy, Karlových Varů, Mariánských Lázní a do NP Šumava.

Vybavení objektu

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je nové moderní společenské zařízení o kapacitě jedenácti sálů a salónků s možností vzájemného propojení kapacity 10 až 2000 osob. Konferenční prostory jsou vhodné pro nejrůznější akce: kongresy a konference semináře výstavy a prezentace workshopy veletrhy rauty, plesy, hudební produkce a módní přehlídky K interiérům kongresového centra o celkové rozloze 1 800 m2 je možno využít exteriéry o rozloze 3 000 m2, parkoviště a podzemní garáže. Sály kongresového centra jsou vystavěny dle nejnovějších poznatků v ergonomii a akustice. Sál Big hall má k dispozici variabilní pódium vhodné pro veškeré akce o ploše 90 m2 až 140 m2.

Pokoje

Parkhotel Plzeň nabízí kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí Borského parku, který nabízí spoustu možností outdoorových aktivit. Maximální kapacita hotelu je 310 lůžek ve 150 pokojích. Struktura hotelu 137 dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů 6 business apartment 4 junior apartment 2 family apartment 1 prezidentský apartmán Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou kombinovanou se sprchou, WC, TV-SAT (40 světových programů včetně japonských TV a rádia), telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, free WiFi ve všech prostorách hotelu a připojení VLAN na pokojích typu FIRST class, které jsou rovněž klimatizovány. Hotel poskytuje bezplatně parkování na vlastním parkovišti pro osobní automobily a autokary, rovněž je možno využít podzemních garáží. Hotelovým hostům nabízíme bezplatné využití venkovního bazénu (duben - září) a fitness clubu.

Služby

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň nabízí mnoho služeb přímo v areálu hotelového komplexu a další je schopno zabezpečit nebo zprostředkovat. V Parkhotelu pro sportovní nadšence nabízíme mnoho možností sportovního vyžití, tak i aktivity mimo hotel. Sportovní aktivity mimo hotel zprostředkujeme velmi rádi dle individuálních přání hostů. Můžeme nabídnout golf na golfovém hřišti v Líšni, cca 30 minut automobilem, minigolf přímo v Borském parku sousedícím s hotelem, jízdu na koni a další. Rádi zajistíme i pronájem kryté haly na fotbal, volejbal atd., zprostředkovat můžeme i půjčení kol, inline bruslí a další aktivity. Po náročném dni je pro Vás připraveno naše wellness centrum. Přijďte využít služeb profesionálního maséra (na objednávku) nebo si prohřát tělo v privátní sauně. Venkovní bazén na terase u restaurace může být příjemným místem pro Váš aktivní odpočinek.

Parkování

Hotel má vlastní parkoviště přímo v areálu pro 350 automobilů a 8 autokarů. Prostornou parkovací plochu ocení nejvíce firmy při organizaci velkých akcí, ale také ji lze využít pro další aktivity a prezentace.

Stravování

Gastronomie Congress Centra Parkhotel Pilsen dosahuje vysoké kvality díky profesionálnímu přístupu mistrů kuchařů. Hotel disponuje Emporio restaurantem, kde jsou podávány pokrmy širokého spektra evropských specialit, Vinárnou, která nabízí klasickou českou kuchyni ve spojitosti s vybranou moravskou i světovou vinotékou. Od 10:00 do 01:00 hodin denně je možné občerstvení v Lobby baru se skvostnou vyhlídkou do Borského parku. Každoročně vždy v předvelikonočním týdnu připravujeme Velikonoční speciality a poslední týden v listopadu nabízíme dnes již tradiční Zvěřinové hody.


Kontakt Parkhotel Plzeň Parkhotel Plzeň levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti