Hotel Victoria

Borská 19, Plzeň
Kapacita: 100 osob
Cena: 995 - 1845 Kč
min. delka 1 denHotel VICTORIA v Borské ulici v Plzni byl vybudován v roce 1992. Jedná se o renovovaný měšťanský dům ze začátku dvacátého století, který se nachází asi 10 minut pěšky od středu města. Hotel je vyhledáván a oblíben především pro zdařilé spojení kvalitních služeb a stylové interiérové architektury. Právě tyto přednosti vytvářejí atmosféru pohodlí, klidu a intimity. Veškeré prostory hotelu jsou pozoruhodně a rozmanitě řešeny, nabízejí ubytování pro širokou klientelu, která se sem ráda vrací.

Pokoje

56 pokojů, z toho 17 jednolůžkových (u 3 pokojů s možností přistýlky) a 39 dvoulůžkových (u 14 pokojů s možností přistýlky) Každý z pokojů má kompletní sociální zařízení (vířivá vana nebo sprcha), kabelovou televizi, rádio, ledničku, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, 10 pokojů má balkon. V několika pokojích je k dispozici trezor. Pro náročnější klienty jsou připravena čtyři apartmá, nabízíme také nekuřácké pokoje. V objektu je samozřejmě výtah.

Služby

Sportovně založení hosté mohou využít fitness, vybavený stroji na profesionální úrovni, jež je ideálním místem k aktivnímu odpočinku (pro muže i ženy.). Dále máme pro naše hosty k dispozici saunu s libovolnou volbou dvou režimů saunování: biosaunu a finskou saunu. Po dokončení celého procesu je ideálním relaxačním prostředkem odpočinek při poslechu relaxační hudby. Na přání mohou být hosté obslouženi nealkoholickými nápoji naším restauračním personálem. Po příjemně strávených chvílích v sauně můžeme našim klientům vřele doporučit služby masérského salonu. Provádíme masáže zad, šíje, dolních a horních kočetin, celého těla včetně protažení, kosmetickou masáž, masáž chodidel či reflexní terapii nohou. To vše v příjemném prostředí za zvuků relaxační hudby či DVD projekce s relaxační tématikou. Kromě klasických forem masáží je možné vyzkoušet také lymfodrenáž dolních končetin, boků, hýždí, břicha a horních končetin. Jedná se o přístrojovou metodu v kombinaci s ručním uvolněním lymfatických uzlin. Své volné chvíle mohou trávit také při hře billiardu.

Parkování

pro větší bezpečnost vozidel našich klientů rezervujeme místa na vlastních hlídaných parkovištích (pouhých 100 m od hotelu).

Stravování

Restaurace a Bar (70 míst) s celodenním provozem, v létě klimatizované. Nabízí klidné posezení s nezaměnitelnou atmosférou, je navštěvována především díky bohatému výběru zajímavých pokrmů a příjemné a ochotné obsluze. V letní sezóně lze využít stylově upravené zahrady k příjemnému posezení s velkým množstvím okrasných keřů, rostlin a jezírkem. Je vhodným místem nejen k pořádání společenských garden-party s grilováním, ale také k relaxaci a odpočinku po náročných pracovních dnech. Snídaně jsou realizovány formou studeného a teplého bufetu. Hosté mohou být na požádání obslouženi naším personálem až na pokoj. Součástí restaurace je také malebný salónek pro 12 – 14 osob. Zahradní altán s celoročním provozem, v zimě vytápěný, v létě klimatizovaný, pro 30 osob je klidným prostředím k pořádání různých seminářů, společenských garden-party (včetně grilování), svateb, oslav apod. Další možnosti poskytuje hala v přízemí hotelu, též klimatizovaná, často využívaná k obchodním jednáním, prezentacím a vernisážím. K akcím většího rozsahu poslouží propojení této haly s další, menší místností. Takto upravený prostor je velmi vhodný k pořádání tanečních party a večírků. Živá hudba k tomuto účelu může být zajištěna. Kapacita je přibližně 40 – 60 míst dle stolového uspořádání.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Mezi služby recepce patří trezor k úschově cenných věcí, směnárna, fax, pronájem školících pomůcek, kopírování, e-mail, drobný doplňkový prodej, zapůjčení žehličky a žehlícího prkna, společenských her, praní a čištění osobního prádla,… Na přání hosta recepční ochotně zprostředkují jakoukoli požadovanou službu. K dispozici je rovněž internetová místnost a připojení na internet „wifi“ po celé budově.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 995,- CZK
Dvojlůžkový pokoj 1395,- CZK
Trojlůžkový pokoj 1845,- CZK

Ceny stravování

Dle platných cen v jídelním lístku

Slevy

Slevy možné po domluvě pro skupiny, cestovní kanceláře a dlouhodobé pobyty 10-30 % z pultových cen.


Kontakt Hotel Victoria Hotel Victoria levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti