Hotel U Zvonu

Pražská 2685/27, Plzeň
Kapacita: 53 osob
Cena: 1850 - 3500 KčKomfortní a stylový hotel ve středu Plzně oceněný odbornou porotou jako stavba roku 2006, v těsné blízkosti veškerých pamětihodností a jen pár kroků vzdálený od velké většiny vyhlášených plzeňských pivnic, který svými službami a zázemím dokáže uspokojit náročnou obchodní klientelu z celého světa, ale i rodinu s dětmi … ano to vše je hotel U Zvonu. Hotel postavil a vlastní olympijský vítěz, mistr světa a majitel místního extraligového hokejového klubu pan Martin Straka a na jeho vedení a úspěšném chodu se podílí spolu se svou rodinou.

Pokoje

Hostům je k dispozici: 21 dvoulůžkových pokojů standard (s postelemi u sebe nebo oddělenými) 4 apartmá (ložnice a obývací pokoj) 1 junior suite (ložnice, obývací pokoj, 2 x WC, kuchyňka) 1 bezbariérový pokoj Pokoje jsou vybaveny připojením k internetu, TV se satelitním příjmem, minibarem, trezorem, regulovatelnou klimatizací a telefonem s přímou volbou. Koupelny na pokojích jsou vybaveny, WC, sprchou nebo vanou, značkovou kosmetikou, vysoušečem vlasů.

Služby

- recepce 24 hodin - půjčovna aut - concierge služby - taxislužba - express check-in/out - lékař - sekretářské služby - prodej suvenýrů - praní a žehlení prádla - wake up služba - zajištění masáže - uklízecí služba - room service – donáška jídla na pokoj - zapůjčení DVD přehrávače (výběr filmů, pohádek)

Parkování

Hotel má k dispozici vlastní podzemní garáže. Parkování zde je zpoplatněno.

Stravování

Naše hotelová restaurace nabízí příjemné posezení se širokým sortimentem mezinárodní kuchyně a bohatou nabídkou kvalitních tuzemských a zahraničních vín. Snídaně se podávají od pondělí do pátku od 7 hod – 10 hod. v hotelové restauraci a jsou formou švédských stolů. V sobotu a v neděli se snídaně podávají od 8 – 11 hod. Hotelová kavárna Café U Zvonu nabízí bohatou nabídku zákusků a dezertů hotelové cukrárny a kvalitní výběr všech nápojů. V letních měsících je možno využít příjemné venkovní předzahrádky. Pro milovníky sportu je připraveno sledování sportovních klání na 3 LCD televizorech.


Kontakt Hotel U Zvonu Hotel U Zvonu levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti