Hotel Roudná

Na Roudné 400/13, Plzeň
Kapacita: 28 osob
Cena: 1059 - 2850 Kč
min. delka 1 denRodinný hotel v centru Plzně, pár minut chůze od historického jádra města! Hotel nabízí ubytování ve 13 komfortních pokojích s připojením k internetu zdarma, nonstop fungující recepci a oplocený parking.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází v blízkosti historického jádra města, v pěší vzdálenosti od pivovaru Plzeňského Prazdroje, Pivovarského muzea a mnoha dalších turistických zajímavostí.

Vybavení objektu

Pokoje

Standardní vybavení pokojů : - barevný televizor - satelitní přijímač - pracovní stůl s lampičkou - WiFi (zdarma) - přímý telefon - minibar - trezor - vysoušeč vlasů - velkoplošné zrcadlo - zdravotní matrace - osušky a ručníky ze 100 % bavlny - samostatné WC - rohovou vanu nebo sprchový kout

Služby

Hotelové služby : -non-stop recepce -parking -buzení telefonem -praní prádla -masáže -cateringové služby -zapůjčení počítače -průvodcovské služby -překladatelské služby -taxi -faxové služby -kongresové služby -prezentační technika -kadeřnické služby

Parkování

K dispozici je oplocené hlídané parkoviště. Cena:150,-Kč/ noc/ auto.

Stravování

Snídaně jsou podávány v příjemném prostředí hotelové restaurace formou bufetu (studený+teplý). Restaurace Saloon Roudná se nachází mezi hotely Roudná a Palace. Naše restaurace nabízí: • špičkovou kuchyni a originální steakové Menu • bohatě zásobený bar, 4 druhy čepovaných piv • nově zrekonstruované prostory s obrovskou variabilitou • sál s pódiem, aparaturou, barem a kapacitou až 350 osob! Členité řešení restaurace přímo vybízí k pořádání malých i větších setkání. Pokud si přejete uspořádat narozeninovou oslavu, svatbu, meeting, prezentaci, vzdělávací kurzy nebo jiné firemní či soukromé akce, jste u nás na správné adrese. Naše klimatizovaná konferenční místnost je Vám k dispozici 24 hod denně.

Doplňující informace o ubytování a cenách

SLEVY: Hoteloví hosté mají nárok na 5% slevu v naší restauraci a taktéž na slevu do kadeřnictví, na kosmetické ošetření, dále na přístrojovou lymfodrenáž systémem BallancerPro či rolletic, slevu do sauny, vířivky, solária nebo na masáže, či mají nárok na welcome drink v Goethe´s Clubu Mefisto.

Celoroční ceny

1 lůžkový pokoj 1066,- Kč
2 lůžkový pokoj 1430,- Kč
3 lůžkový pokoj 1950,- Kč
4 lůžkový pokoj 2300,- Kč
přistýlka 300,- Kč
domácí mazlíček 100,- Kč

Ceny stravování

Snídaně 150,- Kč (zahrnuta v ceně ubytování)
Restaurace Saloon Roudna www.saloonroudna.cz

Slevy

- skupinové slevy
- slevy pro stálé hosty
- slevy při dlouhodobějším pobytu
- slevy pro seniory nad 65 let věku
- děti do 7 let bydlí na pokoji se dvěma dospělými ZDARMA!
- děti do 7 let snídaně ZDARMA!


Kontakt Hotel Roudná Hotel Roudná levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti