Penzion U Havlínů

Plenkovice 157, Plenkovice
Kapacita: 7 osob
Cena: 400 - 500 KčPenzion "U Havlínů" je vždy celý k dispozici pro toho, kdo si jej na požadovaný termín ubytování objedná jako první. Je umístěn v klidné části obce Plenkovice, která se nachází 8 km severozápadně od města Znojma.

Vybavení objektu

Ve zděném objektu jsou dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj, společenská místnost, kompletně vybavená kuchyně a sociální zařízení (3 x WC a koupelna). Penzion má zastřešenou terasu a okolo jsou umístěna různá posezení navazující na vinný sklípek, který je v areálu penzionu a je zde možnost ochutnávky vín z vlastní produkce. Dále je venku vybudován zahradní krb (možnost grilování a vaření) s posezením pod pergolou. V penzionu je možnost úschovy kol v uzamčené místnosti. Wifi připojení v celém penzionu.

Parkování

Přímo u penzionu.

Stravování

Obědy v místní restauraci a po domluvě i snídaně a večeře.

Letní aktivity

Okolím penzionu prochází cyklostezka která navazuje na cyklostezky Národního parku Podyjí s vinicí Šobes. Navštívit také můžete např. historické město Znojmo nebo přírodní koupaliště v Hlubokých Mašůvkách vzdálené 2 km od penzionu popř. koupaliště Pohoda v Únanově.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost rekreačního chytání ryb v soukromém rybníku vzdáleném 100 m od penzionu - www.rybolovumlyna.cz


Kontakt Penzion U Havlínů Penzion U Havlínů levné ubytování Plenkovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti