Hotel Baťov – Společenský dům

Tylova 727, Otrokovice
Kapacita: 114 osob
Cena: 700 - 1990 Kč
min. delka 1 denHotel Baťov se nachází v klidném a příjemném prostředí městské čtvrti Baťov v Otrokovicích. Byl postaven v roce 1936 firmou Baťa a jako projekt světoznámého architekta prof. ing. Karfíka se stal nejvýznamnějším objektem zlínského funkcionalismu. Hotel je nově rekonstruovaný při zachování všech architektonických prvků a zvláštností stavby. Celý objekt je velmi prostorný a pohodlný, vhodný i pro velké skupiny osob. Je ideálním místem nejen pro letní rekreaci - velké přírodní koupaliště Štěrkoviště, předhůří Chřibských lesů a dostatek sportovních možností, ale také pro pořádání firemních seminářů, konferencí, kulturních a společenských akcí. Vzhledem ke své výhodné poloze v moravském regionu je vhodný také jako výchozí místo pro turistiku a zejména výlety spojené s poznáváním okolních historických měst a kulturních památek: jen namátkou například Kroměříž, Buchlov, Hostýn nebo Velehrad

Umístění a dostupnost objektu

- hotel je v klidné části města s výhledem na krásný městský park - blízkost lesa a procházek podél řeky Moravy (cca 400 m) - cyklostezky (okolo řeky, nebo směrem k přírodnímu koupališti Štěrkoviště – od hotelu) - plavba na výletní lodi po Baťově kanále (přístaviště cca 400 m) - rekreační oblast Štěrkoviště (cca 1km příjemnou procházkou po cyklostezce – zde možnost koupání, 2 volejbalové kurty, minigolf, půjčovna šlapadel) - venkovní vyhřívané koupaliště se skluzavkou (cca 500 m)

Vybavení objektu

Restaurace, pivnice, pizzerie s cukrárnou, Tipsportbar, vinotéka. Na pokojích je instalována přípojka k internetové síti bez dalšího poplatku. Všechny gastronomické a konferenční prostory jsou pokryty bezdrátovým připojením k internetu systémem WIFI.

Pokoje

nově rekonstruované pokoje s bezbarierovým přístupem, lednice, trezor, minibar, připojení k internetu, TV

Služby

solárium, kadeřniství, masáže, kosmetika, fitnesscentrum

Parkování

Bezplatné parkování. Hotel se nachází v městském parku s možností 130 parkovacích míst okolo hotelu bez platby parkovného. Parkovací místa nepodléhají rezervaci a jsou předmětem veřejného užívání.

Stravování

restaurace, pivnice, pizzerie

Letní aktivity

vyhřívané koupaliště 500m, přírodní koupaliště 1000m, minigolf, rybolov, tenis pro hotelové hosty zdarma

Celoroční ceny

1/1 ekonom 700,-
1/2 ekonom 1100,-
1/3 ekonom 1500,-
1/4 ekonom 1900,-
1/1 standard 990,-
1/2 standard 1390,-
1/3 standard 1590,-
1/2 apartmá 1990,-

Slevy

skupinové dle dohody a délky pobytu


Kontakt Hotel Baťov - Společenský dům Hotel Baťov – Společenský dům levné ubytování Otrokovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti