Apartmán 14

Ramzová 245, Ostružná
Kapacita: 8 osob
Cena: 1200 - 1600 Kč
min. delka 3 dnyUmístění a dostupnost objektu

Ramzová je malá horská osada, zasazená do půvabné krajiny, na severozápadní okraj Hrubého Jeseníku. V těsné blízkosti Ramzové je další oblíbené lyžařské středisko Petříkov. Cesta autem Z Prahy trvá tři hodiny,z Brna nebo Ostravy půl druhé hodiny a z Olomouce či Hradce Králové jednu hodinu jízdy. Autobusové i vlakové spojení: zastávka Ramzová je vzdálena asi 500m

Vybavení objektu

Přímo v objektu, doslova pár kroků můžete využít saunu, recepci,masáže,stolní tenis,šipky a restauraci s panoramatickým výhledem na svahy Hrubého Jeseníku a masiv Šeráku.

Pokoje

K dispozici je dvoupokojový apartmán o rozloze 68m2, pro 4-8 osob s překrásným výhledem na masiv Hrubého Jeseníku. Apartmán je zařízen plně vybavenou kuchyňskou linkou se sklokeramickým panelem, mikrovlnkou, varnou konvicí, chladničkou s mrazícím boxem, televizí, telefonem, samostatně ovládaným vytápěním plovoucí podlahy a vlastním sociálním zařízením. Je zde i prostorná předsíň s vestavnými skříněmi. V každém pokoji je dvojlůžko a 2 přistýlky. Apartmán má vlastní uzamykatelnou komoru (kola, lyže). Zde je možnost přiobjednání stravy, pokud si nechcete vařit sami.

Služby

recepce,masáže,stolní tenis,šipky, sauna a restaurace

Parkování

Před objektem

Stravování

Vlastní nebo v restauraci

Letní aktivity

V létě mohou příznivci pěší turistiky, či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek, jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. Velice oblíbenou atrakcí pro malé i velké jsou horské minikáry, bobová dráha v Petříkově a motorové čtyřkolky.

Zimní aktivity

V bezprostřední blízkosti objektu jsou k dispozici dva vleky o délce 450-500m, které provozují i noční lyžování. Celkově se areál Ramzová může pochlubit dalšími 17.lyžařskými vleky a 6km sjezdových tratí. V těsné blízkosti Ramzové je další oblíbené lyžařské středisko Petříkov. Zde naleznete mimo jiné sedm stylových restaurací, lyžařskou školu a sjezdové svahy podle nutnosti upravované umělým zasněžíváním. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenovou tůru, či méně náročný výlet po okolí.

Celoroční aktivity

Rekreace

Letní sezóna

01.7.-21.12. ... Apartmán: 1200,- Kč/noc/4 osoby
Každá další osoba (5-8): 100,- Kč/noc
Pes malé plemeno: 100,- Kč/noc

Zimní sezóna

22.12.-02.1. ... Apartmán: 2500,- Kč/noc/4 osoby (Vánoce, Silvestr)
02.1.-31.3. ... Apartmán: 1600,- Kč/noc/4 osoby
Každá další osoba (5-8): 100,- Kč/noc
Pes malé plemeno: 100,- Kč/noc


Kontakt Apartmán 14 Apartmán 14 levné ubytování Ostružná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti