Penzion Fermata

Michálkovická 155, Ostrava
Kapacita: 11 osob
Cena: 433 - 700 Kč
min. delka 1 denRádi Vás uvítáme v nově otevřeném rodinném penzionu s celoročním provozem pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Penzion je v uzavřené zahradě, která Vám je plně k dispozici rovněž jako terasa před každým pokojem. Samozřejmostí je osobní a příjemný přístup personálu.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v klidné městské části Slezská Ostrava. Ideální je poloha v blízkosti centra města, poblíž se nachází zoologická zahrada a fotbalový stadión Bazaly. Kudy k nám: Autem z dálnice D1: 5 - 10 min z exitu Ostrava - Přívoz, dále směr Slezská Ostrava, ZOO. Z letiště Ostrava - Mošnov Vám jízda bude trvat cca 25 min. MHD: z vlakové stanice Ostrava hl. nádraží – 15 min trolejbusem č. 101 (zastávka VŠ podnikání 150 m od penzionu), z autobusového nádraží Ostrava – 10 min trolejbusem č. 104 (zastávka VŠ podnikání 150m od penzionu).

Vybavení objektu

Nabízíme nadstandardní ubytovací služby ve stylově zařízených pokojích za velice přijatelné ceny. K dispozici jsou 4 pokoje o celkové kapacitě 10 osob. Ke každému z pokojů náleží zastřešená terasa s volným vstupem do zahrady.

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, v pokoji č. 1 je vana). Pokoje jsou vybaveny ledničkou, varnou konvicí a minibarem. Samozřejmostí je TV se satelitním příjmem a WiFi připojení k internetu, které funguje nonstop a zdarma.

Služby

Pokud budete chtít u nás strávit svatební, valentýnskou noc, rádi Vám vyhovíme a pokoj pro Vás připravíme v duchu romantiky.

Parkování

Součástí penzionu je uzavřené a osvětlené parkoviště, které poskytne bezpečí pro váš vůz.

Stravování

Nabízíme Vám možnost ubytování se snídaní přímo na pokoj. Objednávejte při příjezdu dle nabídky. Cena snídaně je 100 Kč/osobu. V případě příznivého počasí můžete ke snídani využít komfortní posezení na terase penzionu. K dispozici je Vám také minibar na pokojích - káva, čaj, nealko nápoje, víno, pivo, pochutiny. Ceny jsou uvedeny u minibaru, zkonzumované zboží se platí při odjezdu. Další stravovací možnosti: několik restauračních zařízení v dostupnosti 5 min. chůze od penzionu. Další bohatou nabídku restaurací, barů a zábavy neleznete v centru města, zejména na známé Stodolní ulici.

Letní aktivity

V letních měsících můžete využít jak přírodních, tak umělých vodních ploch. Mezi nejznámější rekreační plochy patří bývalá štěrkovna v Hlučíně nebo jedno z největších umělých koupališť ve střední Evropě, které se nachází v Ostravě - Porubě.

Zimní aktivity

V Ostravě samotné můžete využít několik zimních stadiónů pro bruslení. Pokud jste lyžaři, pak můžete navštívit nepříliš vzdálená lyžařská střediska v Beskydech.

Celoroční aktivity

Ostrava je důležitým sídlem kultury a zábavy. Nejen vyhlášená Stodolní ulice, ale také velké množství kin nebo kvalitních divadel Vám poskytne dostatek zábavy po celý rok.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro bližší informace neváhejte zavolat nebo napsat email. Těšíme se na Vás!

Celoroční ceny

Cena dle obsazenosti pokoje:

pokoj obsazen....1noc/1osoba=650Kč
pokoj obsazen....1noc/2osoby=900Kč

apartmán obsazen.....1osoba/1noc= 700Kč
apartmán obsazen.....2osoby/1noc=1000Kč
apartmán obsazen.....3osoby/1noc=1300Kč

Ceny jsou uvedeny včetně 15% DPH

Letní sezóna

ceny jsou stejné po celý rok.

Zimní sezóna

ceny jsou stejné po celý rok.

Mimo sezónu

ceny jsou stejné po celý rok.

Ceny stravování

Cena snídaně je 100 Kč/osobu.

Slevy

Při dlouhodobém ubytování možnost individuální slevy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Dětská postýlka zdarma (uveďte při objednávce).
V ceně je zahrnuto vlastní uzavřené parkoviště a přístup na internet, TV.


Kontakt Penzion Fermata Penzion Fermata levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti