Hotel Zlatá-Éra

Bohuminská 1139/67, Ostrava
Kapacita: 3-4 osob
Cena: 570 - 790 Kč
min. delka 1 denHotel Zlatá-Éra .

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je umístěn přímo v centru Ostravy .Nedaleko hotelu se nachází městská radnice s překrásným výhledem na město, k radnici se dá dojet autem nebo si můžete udělat krásnou procházku přes řeku Ostravici a dojít zde pěšky. Od historického centra a pěší zóny je hotel vzdálen 1,1Km (10min chůze),opodál se také nachází největší a nejmodernější obchodní centrum Nová Karolina. Zastávky městské hromadné dopravy jsou ve 100m od hotelu. V hotelu je možno využít hotelové parkoviště. Pro Váše pohodlí a nerušený pobyt jsou v pokojích nainstalováná dvojitá okna ,které zabezpečují ochranu před hlukem.Každý pokoj má vstupní kartu s čipem. Všechny pokoje jsou nekuřácké .

Pokoje

Každý pokoj má 20 a více metrů čtverečních, a obsahuje kromě pohodlných postelí s nočními stolky,také větší ledničku, šatní skříň,stůl s židlemi.Do každého pokoje je možné doobjednat přistýlku za 300Kč/noc

Služby

Naším hostům nabízíme ubytovácí služby ve dvoulůžkových pokojích se sprchovými kouty a wc přímo na pokojích a nebo na společné chodbě ( v tomto případě má každý pokoj samostatnou sprchu a wc patřící tomuto pokoji)

Stravování

Restaurace je v rekonstrukce


Kontakt Hotel Zlatá-Éra Hotel Zlatá-Éra levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti