Hotel Ruby Blue

Stodolní 11, Ostrava
Kapacita: 37 lůžek osob
min. delka 1 den****Hotel a restaurant v centru Ostravy.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je snadno dostupný autem s možností parkování na velkém parkovišti přímo před hotelem. Na blízké Nádražní ulici je umožněno pohodlné spojení městskou hromadnou dopravou (zastávka vzdálena 100 m od hotelu) s vlakovým nádražím Ostrava hlavní nádraží a Ostrava – Svinov. Přímo na Stodolní ulici je nově vytvořena vlaková zastávka. Z letiště Leoše Janáčka Ostrava – Mošnov příjezd po silnici č. 58 do Ostravy, směr centrum. Z ulice Nádražní vjezd na Stodolní ulici. Vzdálenost z letiště je 18 km. GPS: 49°50'15" N, 18°17'08" E.

Vybavení objektu

* Bar * Bezbarierový pokoj * Bezbarierový přístup * Domácím zvířatům vstup povolen * Internet * Kavárna * Kuchyně * Nekuřácký objekt * Nonstop pokojový servis * Parkoviště otevřené * Praní a žehlení * Restaurace * Salonek * Úschovna cenných předmětů * Wifi * Internet * Klimatizace pokojů * Koupelna s vanou * Koupelna se sprchou * Minibar * Satelit * Televizor * Trezor * WC na pokoji

Pokoje

Hotelové pokoje jsou umístěny ve 2., 3. a 4. patře. Ve 4. patře je pokoj s bezbariérovým přístupem a vybavením pro invalidní hosty. Standard pokojů. Všechny pokoje jsou odvětrány s rekuperací (čerstvý vzduch při zavřených oknech, neobtěžuje hluk z ulice). Pokoje umístěné na jižní straně jsou klimatizovány. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem s nápoji. Televize s úhlopříčkou 81 cm. Standardní nabídka programů zahrnuje rovněž zpravodajské kanály v angličtině. Prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem (Pokoj typu Comfort) nebo sprchovým koutem (Pokoj typu Standard). Na pokojích je možno vytvořit dvojlůžko stejně jako samostatné postele. Pokoje jsou vybaveny komfortním pracovním místem s židlí, k dispozici křeslo pro sledování televizních programů. Připojení k Internetu je zajištěno na každém pokoji pomocí bezdrátové sítě WiFi. Za příplatek je možno aktivovat vysokorychlostní internet pomocí síťového připojení na každém pokoji. Na každém pokoji je prostorná šatní skříň s vestavěným trezorem s číselným kódem. Vstup na pokoje a do prostoru hotelu je zajištěn bezkontaktními kartami. Součástí ceny ubytování je snídaně. Snídaňový bar je umístěn v přízemí restaurace.

Služby

Restaurace hotelu Ruby Blue nabízí výbornou kuchyni. Nabízíme pořádání firemních akcí a večírků, prezentace nových výrobků, tiskové konference, svatby a rauty na nejvyšší úrovni. Restaurace hotelu je plně vybavena audiovizuálním systémem a umožňuje promítání počítačových prezentací a videa.

Parkování

Možnost parkování na velkém oploceném parkovišti přímo před hotelem.

Stravování

Restaurace Ruby Blue se prostírá na třech podlažích, spojených vzdušným interiérovým schodištěm a je vyhlášena vynikající kuchyní. Kuchyň je spojena s bary a hotelovými pokoji jídelním výtahem. Je tak umožněno komfortní podávání jídel ve všech podlažích klubu a na hotelových pokojích. Mezi nabízené služby patří také snídaně na pokoje. Kapacita restaurace 150 míst. Restaurace nabízí denní menu v průběhu týdne.

Celoroční aktivity

Hotel Ruby Blue je umístěn v samotném centru zábavy na Stodolní ulici. Než se vrhnete do víru zábavy, vypravte se na Slezkoostravský hrad pěšky přes výstaviště Černá louka a lávku pro pěší přes řeku Ostravici. Za čtvrt hodinky budete na místě, kde je každoročně pořádán festival Colours of Ostrava, uprostřed krásného lesoparku, kousek od Ostravské ZOO. - více Cestou zpátky nezapomeňte navštívit Miniuni svět miniatur.

Doplňující informace o ubytování a cenách

HOTELOVÉ SLUŽBY Recepce Buzení telefonem, Drobný prodej, Fax a kopírování, Placení kreditními kartami, Úschova zavazadel, Zaměstnanci hovoří více jazyky, Turistické informace, Doprava na letiště Expresní ubytování a odhlášení Další služby Obědové menu a večeře za dostupnou cenu, Praní a žehlení prádla, Pronájem prostorů k oslavám, recepcím a večírkům, Připojení k internetu Hi-speed, WI-FI bezdrátové 20 MB/s, Satelitní televize, Elektronický digitální trezor v každém pokoji, Nekuřácké pokoje, Hotelové taxi, Možnost ubytování se zvířaty, Pokojový servis, Thajské masáže

Celoroční ceny

CENA OD 1490,- Kč/pokoj/den

Platná od 1.4.2011

PRO CENU A POTVRZENÍ VOLNÝCH POKOJŮ K UBYTOVÁNÍ PODLE VAŠEHO TERMÍNU KONTAKTUJTE PROSÍM REZERVACE:

E-mail: hotel@rubyblue.cz
Tel.:+420 597 609 111, +420 733 359 399

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů.

Slevy

Při ubytování delším než jeden týden poskytujeme slevu ve výši 10%. Přistýlka 600 Kč.

Ubytování větších skupin je vždy řešeno individuálně.

V případě pořádání svatební hostiny je noc v apartmánu pro novomanžele zdarma

Doplňující informace o ubytování a cenách

PRONÁJEM SALÓNKŮ S OBSLUHOU
V.I.P. salónek do 20 osob 500 Kč/hod
Kongresová místnost do 50 osob 800 Kč/hod
Celé 1. patro s barem 1300 Kč/hod

PRONÁJEM CELÉ RESTAURACE S OBSLUHOU
pro firemní akce, rauty, prezentace a večírky.
Vždy individuálně v závislosti na dni v týdnu a sezóně.
Využijte slevy ve dnech mimo pátek a sobotu.

TECHNICKÉ VYBAVENÍ

* Dataprojektor 2000 Kč/den
* Promítací plátno 350 Kč/den
* Flipchart + papíry 150 Kč/den
* WiFi 3072 kbit/s zdarma
* TV + DVD přehrávač zdarma


Kontakt Hotel Ruby Blue Hotel Ruby Blue levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti