Hotel Brioni

Stodolní 8, Ostrava
Kapacita: 89 osob
Cena: 2000 - 5350 Kč
min. delka 1 denHotel Brioni v Ostravě nabízí vysoký standard **** hvězdičkového hotelu ve 43 pohodlně a příjemně zařízených apartmánech a pokojích, jež byly počátkem roku 2004 kompletně renovovány. V hotelové restauraci " Nová Ostrava " Vám nabídneme zajímavé speciality české a mezinárodní kuchyně, které pro Vás připravuje team pod vedením šefkuchaře Jasona Fitzgeralda. Hotelový bar je k dispozici 24 hodin. Pro konání banketů, konferencí či různých setkání jsou k dispozici konferenční prostory až pro 100 osob. Součástí služeb hotelu je BEZPLATNÉ Wi-Fi připojení, sauna či uzavřené placené parkoviště. Příjemný hotel v samém centru města a milý personál se stane "Vašim přístavem na cestách".

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Brioni se nachází na ulici Stodolní, přímo v centru města Ostravy. Hotel BRIONI je ve vzdálenosti 21 km od letiště Ostrava Mošnov, 0.5 km od autobusového nádraží a 2 km od hlavního vlakového nádraží.Letiště je vzdáleno od hotelu 30 minut jízdy autem nebo taxi.

Vybavení objektu

Hotelová Restaurace " NOVA OSTRAVA ", Military Bar, Terasa, Sauna

Pokoje

Nabízíme Vám výběr z několika typů / kategorií nově zrekonstruovaných pokojů, abychom vyšli vstříc Vašim požadavkům a nárokům: Comfort - Pokoje Comfort jsou vybaveny sprchovým koutem, LCD TV 37cm, SAT, telefonem s přímou volbou, individuálně nastavitelnou klimatizací / topením, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi. Na výběr jsou pokoje s uspořádáním twin bed nebo double bed. Možnost propojení dvou Comfort pokojů s jednou společnou koupelnou (max. pro 4 osoby). DeLuxe - Pokoje De Luxe o celkové rozloze 29-36m2 jsou zařízené nábytkem z masivu - buk v rustikálním stylu. Pokoje jsou vybaveny velkou koupelnou v provedeních mramor, žula či moderní obklad s rohovou vanou, minibarem, velkým koženým křeslem, v prostornějších pokojích s koženou sedačkou, TV 55cm, SAT, psacím stolem, telefonem s přímou volbou, vysokorychlostním internetem bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi . Možnost výběru pokoje s klimatizací i bez klimatizace. Junior Suite - Prostorné pokoje Junior Suite o celkové rozloze 40-50m2, zařízené nábytkem z masivu - buk v rustikálním stylu, jsou vybaveny velkou koupelnou s rohovou vanou nebo sprchovým koutem, psacím stolem, moderní koženou sedací soupravou, minibarem, TV 55cm, SAT, telefonem s přímou volbou, individuálně nastavitelnou klimatizací / topením, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi. Možnost přistýlky. Executive Suite - 2 apartmány zařízené nábytkem z masivu v rustikálním stylu s oddělenou ložnicí a obývací částí o celkové velikosti 40-50m2. Executive Suite jsou vybaveny velkou koupelnou v carrarském mramoru a rohovou vanou. Obývací část je zařízená moderní koženou sedací soupravou, psacím stolem, minibarem, TV, SAT, telefonem s přímou volbou, vysokorychlostním internetem bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi, případně s individuálně nastavitelnou klimatizací / topením. Na přání hosta lze uspořádat postele jako twin bed nebo double bed. Možnost přistýlky. Billiard Suite - 2 apartmány zařízené nábytkem z masivu v rustikálním stylu s oddělenou ložnicí a obývací částí o velikosti 55-60m2. Billiard Suite jsou vybaveny velkou koupelnou v carrarském mramoru a rohovou vanou. Obývací část je zařízená moderní koženou sedací soupravou, psacím stolem, minibarem, TV 70cm, SAT, telefonem s přímou volbou, individuálně nastavitelnou klimatizací / topením, vysokorychlostním internetem bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi. Výběr ze dvou variant - billiardovým nebo kulečníkovým profesionálním stolem. Na přání hosta lze uspořádat postele jako twin bed nebo double bed.

Služby

Nabízíme Vám široký rozsah poskytovaných hotelových služeb Buzení telefonem přes recepci hotelu Drobný prodej na hotelové recepci Fax Obědové business menu v restauraci " Nova Ostrava " Možnost parkování Praní, žehlení a chemické čištění Pronájem prostorů k oslavám, recepcím a večírkům Připojení k internetu Hi-speed, WI-FI (bezdrátové) Sauna s třemi režimy provozu - suchá, vlhká, turecká SAT Směnárna Snídaně v ceně ubytování Pokojový servis - Room service Hotelové taxi Úschova zavazadel Možnost ubytování se zvířaty Rent a Car - SIXT Car Ostrava Zajištění letenek, jízdenek a vstupenek Zajištění programu podle individuálních požadavků

Parkování

Hotel Brioni disponuje hlídaným parkovištěm o celkové kapacitě cca 40 aut.

Stravování

V hotelové restauraci " Nová Ostrava " Vám nabídneme zajímavé speciality české a mezinárodní kuchyně, které pro Vás připravuje team pod vedením šefkuchaře Jasona Fitzgeralda. Restaurace je plne klimatizovaná. Více na v sekcii " stravování "

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel Brioni se nachází na ulici Stodolní, přímo v centru města Ostravy. Stodolní ulice je v regionu střediskem zábavy a nabízí více než 80 barů a restaurací s místními a mezinárodními specialitami. Hlavní nákupní centra, kina a sídla firem jsou vzdálena pouhý krok od hotelu.

Celoroční ceny

Comfort - 2500,- pokoj/noc
DeLuxe - 3400,- pokoj/noc
Junior Suite - 3900,- pokoj/noc
Executive S.- 4200,- pokoj/noc
Billiard Suite - 4600,- pokoj/noc

Slevy

Víkendové slevy 20% z pultové ceny ubytování.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel je oprávněný měnit víkendovou cenu v exponovaných termínech.


Kontakt Hotel Brioni Hotel Brioni levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti