Apartmán U lesa

na Penziony.cz
od roku 2008
Karla Hynka Máchy 551, Nýrsko
Kapacita: 5 + 2 přistýlky osob
Cena: 190 - 350 Kč
min. delka 2 dnyApartmán "U lesa" Nýrsko se nachází v rodinném domě se zahradou a okolím vhodným k trávení dovolené, zejména rodiny s dětmi. Pobyt hostů je charakteristický domácím prostředím, neformálním a vstřícným přístupem k hostům. Kromě ubytovatele, hosty vítá černá fenka německého ovčáka, která má ráda zejména děti. Vedle objektu IN LINE dráha na bruslení.

Umístění a dostupnost objektu

Vlastní objekt se nachází v Lesní čtvrti na jižním okraji Nýrska. V blízkosti se nachází silnice vedoucí do obce Stará lhota. Objekt je dostupný jak autobusovou dopravou, tak i železniční. Rodinný domek, ve kterém se nachází apartmán ,stojí v lipové aleji v blízkosti lesa, řeky Úhlavy a přírodního koupaliště. Jde o klidnou lokalitu uprostřed zeleně. Možnost návštěvy blízkého přírodního divadla s občerstvením.

Vybavení objektu

Objekt má tři pokoje, kuchyň vybavenou pro jednodušší vaření, dětský pokoj a obývací ložnice. Vlastní sprchu a WC. Topení je elektrické. V obývacím pokoji TV, radio, přípojka pro internet, malá knihovna a spol.hry. U objektu zahrada se sezením, zahradní krb s možností grilování. Možnost úschovy jízdních kol a jednoduché opravy.

Pokoje

Kuchyň vybavena nádobím, vařičem, MT, lednicí, teplou vodou. Dětský pokoj má dvě lůžka /palandy/ a knihovničku, Obývací pokoj vybaven TV a radiem a internetovou přípojkou.

Služby

Kromě vlastního ubytování, je ze strany ubytovatele poskytována maximální pomoc při vybírání turist. tras a cyklotras, zejména z pohledu jejich náročnosti. K dispozici je fotogalerie nejzajímavějších míst Šumavy. Na zahradě možnost stanování, zapůjčení stanu možné. Oblíbená je střelba ze vzduchových zbraní,dále je možné využití zahradního krbu a grilu. Po dohodě DOMÁCÍ ZVÍŘE.

Parkování

Parkování před objektem, případně v objektu.

Stravování

Kromě stravování vlastního, možnost obědů a večeří v blízké restauraci CAMP /5 minut chůze/-doporučeno

Letní aktivity

viz celoroční aktivity

Zimní aktivity

V blízkosti objektu sjezdovka pro nenáročné lyžaře. Večerní lyžování, vlek.

Celoroční aktivity

Aktivity zaměřeny převážně do jarního, letního a podzimního období. Jsou to převážně pěší turist.výlety, kombinované s kolem, nebo osobním automobilem. Výhodné je koupání v blízkém bazénovém koupališti, kde se nachází bufet. Okolní lesy vhodné pro houbaření. Dobřé značené tur.trasy a cyklotrasy. Doporučená návštěva bavorské Železné Rudy a blízké nejvyšší hory Šumavy Javoru, šumavských jezer Černého a Čertovo. Při využití automobilu je dostupnost míst centrální Šumavy /Prášily, Srní,Modrava/ asi 60-90 minut. Děti mohou využít blízkého dětského hřiště s prolézačkami a pod. Vedle objektu se nachází nová IN LINE drána pro milovníky bruslení.

Doplňující informace o ubytování a cenách

U cyklistů a turistů je možno využít poradenské služby a osobních znalostí jednotlivých tras, včetně fotogalerie nejzajímavějších míst Šumavy, ze strany ubytovatele.

Letní sezóna

Stále ceny za osobu na lůžku a noc:
Od 190 Kč do 350 Kč.Cena odvislá od počtu osob a délky pobytu.

Zimní sezóna

Vyjímečně, jen na základě dohody

Slevy

Dítě do 3 let /bez lůžka/ - zdarma
Dítě 3 až 10 let - 150 Kč U dospělých osob ceny odstupňované dle počtu dní a počtu osob v rozmezí 190-350 Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Platba při nástupu, záloha dle předchozí dohody.


Kontakt Apartmán U lesa Apartmán U lesa levné ubytování Nýrsko kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti