Apartmány U Starého Labe

na Penziony.cz
od roku 2007
Dlabačova 321, Nymburk
Kapacita: 12lůžek osob
Cena: 900 - 1500 Kč
min. delka 1 denNabízíme krásné ubytování v Nymburce v rodinném penzionu, který se nachází v klidné čtvrti na okraji lužního lesoparku s meandry slepého ramene Labe .

Umístění a dostupnost objektu

Výborná dostupnost do centra města (5min), na polabské cyklostezky (3min) a k nákupní zoně. Možnost vyrazit na cyklostezku od penzionu přímo na bruslích.

Vybavení objektu

Tři apartmá jsou umístěna v podkrovní, vhodné pro strávení dovolené i pracovní cesty. Plně vybavená kuchyň, sociální zařízení pro každé apartmá, připojení WIFI, TV, satelit.Na společné chodbě je mikrovlnná trouba. Možnost úschovy kol v budově penzionu. Všechna střešní okna jsou vybavena termoroletami, některá z nich mají sítě proti hmyzu, poskytujeme i elektrické přístroje proti komárům. Apartmá jsou nekuřácká, kuřácký prostor je vyhrazen ve venkovním koutku u vstupu do penzionu. Cena zahrnuje i ložní prádlo, osušku/ručník na osobu, základní hygienické a mycí prostředky( utěrky, houbičky,jar).

Pokoje

Apartmá STANDART - samostatná koupelna se sprchovým koutem, WC, sušák, malá kuchyňka (lednice, sklokeramická deska, topinkovač, rychlovarná konvice). Obývák - vestavěná postel se schůdkem (2 lůžka)+ rozkládací pohovka (2 lůžka), dostatek úložných prostor, jídelní stůl, 3 židle,TV, satelit, WIFI. Klimatizační jendotka je umístěna v obývacím pokoji. Možnost dát jako čtvrté lůžko i kovovou přistýlku s matrací. Apartmá SUPERIOR - malá vstupní chodba, samostatná koupelna se sprchovým koutem, WC,sušák, ložnice s 2 oddělenými lůžky, velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou (2 lůžka), TV, satelit, Wifi, obývák navazuje na kuchyň přes barový pult, 2 barové židle, jídel.stůl+4 židle, kuchyň (lednice, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, topinkovač, kávovar Nespresso). V obýváků je umístěna klimatizační jednotka. Možnost dát jako čtvrté lůžko i kovovou přistýlku s matrací. Apartmá DELUXE - malá vstupní chodba, samostatná koupelna s vanou, WC, velký obývací pokoj s vestavěnou postelí (2 lůžka), rozkládací pohovka (2 lůžka), velkoplošná TV, satelit, Wifi, kuchyň, jídelní stůl + 4 židle, (lednice,sklokeramická deska, trouba na pečení, rychlovarná konvice, kávovar Nespresso, topinkovač). Klimatizační jednotka umístěna v obývacím pokoji. Možnost dát jako čtvrté lůžko i kovovou přistýlku s matrací.

Služby

Bezplatná úschova kol. Rádi Vám poradíme typy na zajímavé výlety (v každém apartmá informační šanony s prospekty), k zapůjčení i cyklotrasy a cyklokarty.

Parkování

Zdarma v areálu firmy.

Stravování

Vlastní vaření (5 minut do pekařství či supermartketů).

Celoroční aktivity

Pěší turistika, cyklistika, in-line, koupání, rybaření, krásné dětské hřiště a minigolf 10 minut. Nacházíme nedaleko Sportovního centra Nymburk (zde půjčovna kol,basket a další sport.aktivity).

Celoroční ceny

CENY ZA APARTMÁ

Apartmá STANDART - 900 Kč/ 1-2 osoby / noc
1100 Kč/ 3 osoby / noc
1300 Kč/ 4 osoby / noc

Apartmá SUPERIOR - 1000 Kč / 1-2 osoby / noc
1300 Kč / 3 osoby / noc
1500 Kč / 4 osoby / noc

Apartmá DELUXE - 1000 Kč / 1-2 osoby / noc
1300 Kč / 3 osoby / noc
1500 Kč / 4 osoby / noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

PŘÍPLATKY

Možnost využití klimatizace dle zájmu klienta: příjezdový a odjezdový den : 50 Kč/ den
celý den : 100 Kč
Apartmá Superior a Deluxe disponují automatickými kávovary zn.Nespresso. Kaple k zakoupení
v penzionu ( 1 kapsle-15 Kč).

Možnost zapůjčení dětské židličky a postýlky ZDARMA.Nutno avizovat alespoň 14 dní předem.


Kontakt Apartmány U Starého Labe Apartmány U Starého Labe levné ubytování Nymburk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti