Penzion Na Hradčanech

na Penziony.cz
od roku 2009
Na Hradčanech 1095, Nové Město nad Metují
Kapacita: 14 osob
Cena: 300 - 450 Kč
min. delka 1 denNáš penzion se nachází v novoměstské lokalitě,zvané Hradčany,uprostřed kouzelných cenérií přírody.V okolí Nového Města nad Metují se nachází mnoho pamětihodností,souvisejících s dobou pobytu Boženy Němcové a Aloise Jiráska.Ratibořice s Babičiným údolím.Barunčina obecná škola v České Skalici.Nedaleko odtud majestátně zrcadlí svojí hladinu vodní nádrž Roskoš. Dominantou novoměstského náměstí ,zaplněného obchůdky a restauracemi je zámek rytíře Bartoně z Dobenína.Také se zde nachází reprezentační informační středisko s galérii a věží Zázvorkou.I druhé informační středisko s muzeem.Můžete navštívit katolický kostel a kostel církve československé husitské.Na vedlejším starobylém hřbitově,odpočívají rodiče Bedřicha Smetany. Nelze se nezmínit o rodném domku F.L.Heka(Věka) v nedaleké Dobrušce.Další oblasti : celodřevěný kostel v Sedloňově,Rokole - mariánské místo s kapličkou zjevení a kostelem řádových sester.Doporučujeme navštívit Adršpašské skály,vzdálené cca 40 km,nebo Zoo se safari ve Dvoře Králové nad Labem,vzdálené cca 30 km.Zámky v Opočně,Častolovicích,Náchodě,obnrazárnu v Rychnově nad Kněžnou a mnoho dalších neméně zajímavých památek.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion "Na Hradčanech",trůní v malebném údolí pod náměstím.Cesta autem od Hradce Králové,či Náchoda,Vás zavede k novoměstskému náměstí,které projedete a na první levé,odbočíte,sjedete kopec,přejedete rezecký most a přímo za ním odbočíte vlevo(dle ukazatelů),na naší cestou podél řeky Metuje,dojedete na zahradu,tam zaparkujete.

Vybavení objektu

Penzion jistě nedělá svému označení ***,žádnou hanbu. Celozděná budova,zatelená termofasádou,poskytuje pohodlné,dobře klimatizované bydlení.Apartmány jsou prostorné.Dům byl navržen do svahu a jeho hostinské pokoje jsou na východojižní straně,tak,že sluníčko svítí celý den.Hostinské pokoje jsou v 1 patře a v přízemí žijí majitelé,manželé Ivana a Martin Cabákovi,tudíž hosté je mohou kontaktovat ve dne i v noci.

Pokoje

Apartmány jsou zcela pod uzavřením.Každý apartmán je rozdělen na koupelnu s toaletou a samostatný velký a prostorný pokoj,dekorovaný živými,okrasnými květinami.V pokoji je manželská postel,přistýlka,skříň,úložné prostory a pohodlné posezení.Barevná televize s dig.satelitním vysíláním,bezplatná přípojka na internet,lednička s mrazákem.U dvou apartmánů je vstup na prostornou terasu s posezením, nočním osvětlením a překrásným výhleden na skálu a hradby města.

Služby

V areálu prostorné terasovité zahrady,Vám nabízíme,pro chvíle pohody trávníky ke společenským hrám,možný vstup přímo z našeho pozemku do řeky Metuje(vodní sporty).Posezení pod pergolou,porostlou růžemi a vinou révou s možností využití velkého nerezového zahradního grilu.Posezení u bezpečného tábořiště(opékání buřtů,rožnění).A různá malebná zákoutí k posezení.

Parkování

Parkovat může několik vozů,na naší rozlehlé zahradě s vlastní příjezdovou cestou.

Stravování

Na základě předchozího dojednání,Vám zajistíme hygienicky zabezpečenou,čerstvou snídani.

Letní aktivity

Pro cyklisty aktivní turistika(SKI areál Buková hora Orlické hory),u nás aktuální cyklomapy + kompletní jízdní řády cyklobusů a vlaků.Dále půjčovnu kol.Půjčovnu lodí,raftů,s možností absolvování kurzů,jak bezpečně na vodu,s vodáckou školou záchrany.a mnoho dalších aktivit. Letní stadion Generála Klapálka - sport.klub.

Zimní aktivity

Bruslení na zimním stadionu v kyté hale v Novém Městě n./Met.,SKI areál v Deštném(Orlické hory),Kryté plavecké stadiopny v nedaleké Dobrušce a Náchodě.Zimní turistika - výlety po památných místech .

Celoroční aktivity

Procházky po malebném okolí,cyklotrasy,výlety po památkách,krytá i nekrytá koupaliště,mnohé kultůrní akce.Také SKI areál Buková hora v Deštném v Orlických horách.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Veškeré další informace na Vaše dotazy,ochotně zodpovíme na tel.čísle 737837641, nebo pracovníci informačního centra v Novém Městě nad Metují, 491 470 331

Celoroční ceny

Apartmán pro 1 osobu.............450.-Kč
Apartmánpro 2 osoby..............700.-Kč
Apartmán pro čtyři osoby....... 1100,- Kč
jedna přistýlka......................200.-Kč
Dvě přistýlky.........................400.-Kč

Letní sezóna

Apartmán pro jednu osobu...... 450.-Kč
Apartmán pro dvě osoby.......... 700.-Kč
Apartmán pro čtyři osoby....... 1100,- Kč
Jedna přistýlka ..................... 200.-Kč
Dvě přistýlky......................... 400.-Kč

Zimní sezóna

Apartmán pro jednu osobu...... 450.-Kč
Apartmán pro dvě osoby......... 700.-Kč
Apartmán pro čtyři osoby....... 1100,- Kč
Jedna přistýlka .....................200.-Kč
Dvě přistýlky ........................400.-Kč

Mimo sezónu

Apartmán pro jednu osobu.......450.-Kč
Apartmán pro dvě osoby..........700.-Kč
Apartmán pro čtyři osoby....... 1100,- Kč
Jedna přistýlka......................200.-Kč
Dvě přistýlky.........................400.-Kč

Ceny stravování

Na základě předchozí objednávky,zajistíme hygienicky bezpečnou,čerstvou snídani v hodnotě 50.-Kč na osobu a den.
Teplé nápoje jsou v ceně.

Slevy

Děti do 10 let věku,mají u nás pobyt zdarma.

SLEVY pro rodiny s dětmi: Při předložení rodinného pasu,poskytujeme slevu 10% z ceny ubytování.

Doplňující informace o ubytování a cenách

ZA VÝHODNÉ CENY poskytujeme mimo letní sezonu:

Celý apartmán nad 14 dní...za 5950.-Kč
Celý apartmán nad 1 měsíc..za 9950.-Kč

PRO STUDENTY: 2500.-Kč za lůžko a měsíc(minimálně 2 lůžka musí být obsazena v každém apartmánu).


Kontakt Penzion Na Hradčanech Penzion Na Hradčanech levné ubytování Nové Město nad Metují kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti