Penzion Čáslava

na Penziony.cz
od roku 2014
Rokytno 23, Nové Město na Moravě
Kapacita: 19 osob
Cena: 1300 - 2200 Kč
min. delka 2 dnyLuxusní ubytování v zrekonstruovaném památkově chráněném objektu 300 m od obce Rokytno, v nadmořské výšce 740 m. V penzionu Čáslava je k dispozici 5 pokojů nadstandardní velikosti pro nejméně 19 osob. Všechny pokoje jsou plně vybavené vlastním sociálním zařízením, ledničkou a televizí. V celém objektu je k dispozici wi-fi připojení k internetu. Společná nadstandardně vybavená a dimenzovaná kuchyně a velká společenská místnost pod historickými klenbami s kachlovými kamny. Objekt má vlastní parkoviště a prostory pro ukládání a servis sportovního vybavení. Luxury accommodation in a renovated building listed at Cultural heritage authority, which is located 300 m from the village Rokytno at an altitude of 740 m. There are 5 large rooms available for at least 19 people in the Čáslava pension. All the rooms are fully equipped with private bathroom, refridgerator and TV. Free wi-fi internet connection is available in entire building. Luxuriously equipped and sized kitchen and large common room beneath the historic vaults with tiled stove are available for all our guests. The building has its own parking and space for storing and servicing sports equipment.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Čáslava se nachází o samotě ve vzdálenosti 300 m od obce Rokytno, Nové Město na Moravě. K objektu vede vlastní sypaná cesta. Nejbližší autobusová zastávka je v obci Rokytno ve vzdálenosti 450 m. Nejbližší vlakové nádraží v Novém Městě na Morave je vzdáleno 4 km. Nejbližší koupání je na přírodním koupališti u Bobrůvky (Maršovice) - 2 km, v Medlovském rybníku - 3 km a na rybníku Sykovec - 3,3 km. Nejbližší lyžařský vlek je v Novém Městě na Moravě - Harusův kopec - 6,5 km. Nejbližší obchod je v Maršovicích - 2,5 km. Nejbližší pošta je v Novém Městě na Moravě - 5 km. Nejbližší nákupní centrum je v Novém Městě na Moravě - 5 km. Nejbližší bankomat je v Novém Městě na Moravě - 5 km. Objekt je vzdálen 100 m od lesa.

Vybavení objektu

V penzionu Čáslava je společenská místnost s kachlovými kamny a s vlastním sociálním zařízením. Společná kuchyně je vybavena 4 ledničkami (pro každý pokoj), 2 myčkami, 2 dřezy, mikrovlnkou a pracovní deskou, kompletní jídelní sadou a nádobím. Součástí objektu je prostor pro ukládání a servis sportovního vybavení. Vně objektu je chráněný prostor s ohništěm a možností grilování, dále travnatá plocha vhodná pro děti. V objektu je k dispozici teplá i studená voda, ústřední topení, kachlová kamna ve společenské místnosti a wi-fi internetové připojení.

Pokoje

K ubytování je k dispozici 1 třílůžkový pokoj pod klenbami v přízemí objektu, 3 čtyřlůžkové pokoje a 1 čtyřlůžkový apartmán v půdní části objektu. Všechny pokoje mají vlastní TV, WC, umyvadlo, sprchu, wi - fi internet a lednici (v kuchyni). V apartmánu je vlastní lednice a kuchyňský kout s dřezem a sporákem.

Parkování

Vedle objektu je na pozemku parkoviště pro všechny ubytované hosty.

Stravování

Stravování je v objektu z vlstních zdrojů návštěvníků. K dispozici je společná kuchyně vybavená ledničkami, sporáky dřezy a myčkami nádobí. V blízkém okolí je možnost stravování v restauračních zařízeních: např. Penzion U Martina, Rokytno 51 nebo Maršovská rychta, Maršovice 1.

Letní aktivity

V létě lze v okolí kromě pěší turistiky provozovat cykloturistiku, v blízkosti jsou přírodní koupaliště a hluboké lesy vhodné pro houbaření.

Zimní aktivity

V zimě je největší atrakcí na 8 desítek km upravovaných běžkařských tratí, na Harusově kopci u Nového Města na Moravě lze sjezdově lyžovat.

Celoroční aktivity

Okolí nabízí nepřeberné množství tras pro celoroční turistiku.

Letní sezóna

4lůžkový pokoj (oranžový, zelený a červený pokoj) na 1 noc: 1800,- Kč
3lůžkový pokoj (modrý pokoj pod klenbami) na 1 noc: 1300,- Kč
4lůžkový apartmáný (modrý apartmán s vlastní kuchyňkou) na 1 noc: 2200,- Kč
Přistýlka na 1 noc: 200,- Kč.
Cena celého objektu na jeden den: 7500,- Kč
Místní poplatek z pobytu 21,- Kč za osobu a noc není zahrnut v ceně
(platí pro osoby 18-65 let)
V době konání významných sportovních akcí ve Skiareálu příplatek +20 %.

Zimní sezóna

4lůžkový pokoj (oranžový, zelený a červený pokoj) na 1 noc: 1800,- Kč
3lůžkový pokoj (modrý pokoj pod klenbami) na 1 noc: 1300,- Kč
4lůžkový apartmáný (modrý apartmán s vlastní kuchyňkou) na 1 noc: 2200,- Kč
Přistýlka na 1 noc: 200,- Kč.
Cena celého objektu na jeden den: 7500,- Kč
Místní poplatek z pobytu 21,- Kč za osobu a noc není zahrnut v ceně
(platí pro osoby 18-65 let)
V době konání významných sportovních akcí ve Skiareálu příplatek +20 %.

Mimo sezónu

Sleva 15% při ubytování na více jak 3 noci.


Kontakt Penzion Čáslava Penzion Čáslava levné ubytování Nové Město na Moravě kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti