Harusův dvůr

na Penziony.cz
od roku 2017
Radňovice 96, Nové Město na Moravě
Kapacita: 30 osob
Cena: 200 - 400 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Harusův dvůr Vám nabízí různé typy ubytování, takže si vybere opravdu každý. Ubytujte se v komfortních pokojích historické Harusovy chalupy, cenově výhodných apartmánech či samostatné chaloupce.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v obci Radňovice na úpatí Harusova kopce v blízkosti Nového Města na Moravě a Vysočina arény. Můžete přijet autem, vlakem i autobusem. Vlaková a autobusová zastávka jsou vzdálené cca 7 min. chůze od penzionu. Vlakem lze z Prahy či Brna přijet do penzionu pohodlně jen s jedním přestupem ve Žďáru nad Sázavou.

Vybavení objektu

Nabízíme ubytování ve třech různých budovách nacházejících se v jednom areálu penzionu. Harusova chalupa je nově zrekonstruovaný historický statek zmiňovaný již na konci 17. století. Ve čtyřech komfortních pokojích se ubytuje až 11 osob. Hostům je k dispozici velká vybavená kuchyně a společenská místnost s klenutými stropy, krbem a dřevěným posezením. V hlavní budově na Vás čekají dva cenově výhodné apartmány. Pětilůžkový apartmán disponuje dvěma pokoji, sociálním zařízením, vybavenou kuchyní. Osmilůžkový apartmán se skládá ze 3 pokojů, sociálního zařízení, vybavené kuchyně. V samostatné chaloupce se ubytuje až 6 osob. V objektu je jedna ložnice, obývací pokoj, velká koupelna a kuchyně. Vybavení kuchyní: vařič, varná konvice, mikrovlnka, lednice, nádobí, utěrka. Další vybavení: TV, Wi-Fi zdarma v celém areálu. Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké. Kuřáci mohou využít vnější kuřácké zóny (balkony, venkovní posezení).

Pokoje

Pokoje v nově zrekonstruované Harusově chalupě jsou vybavené vlastní koupelnou a toaletou a novým masivním jasanovým nábytkem. V apartmánech hlavní budovy můžete využívat balkon, ribstol na cvičení a různé možnosti posezení. Lůžka jsou čalouněná.

Služby

Wi-Fi v celém objektu zdarma možnost snídaní úschova kol a lyží v kolárně

Parkování

V areálu objektu je dostatek místa na parkování. Parkujete zdarma v bezprostřední blízkosti budovy, kterou si vyberete.

Stravování

K ubytování si můžete přiobjednat snídani, jsme schopni zajistit i polopenzi. U každého pokoje či apartmánu je možnost využít vybavenou kuchyni. Nejbližší restaurace jsou ve vzdálenosti cca 3 km, dostupné autem, vlakem, autobusem.

Letní aktivity

Můžete využít venkovní zastřešené posezení u krbu s možností grilování na roštu a vychladit si nápoje ve studánce s ledovou pramenitou vodou. U penzionu je dostatek travnatých ploch na míčové a jiné hry. Možnost koupání nabízejí lázně v Novém Městě na Moravě či akvapark ve Žďáru nad Sázavou. Přírodní koupaliště jsou dostupná ve vzdálenosti několika kilometrů. Okolím penzionu prochází řada turistických a cyklistických tras. K příjemné procházce vybízí i nedaleká křížová cesta na Harusův kopec.

Zimní aktivity

Lokalita penzionu je jako stvořená pro zimní radovánky. Můžete navštívit sjezdovku na Harusově kopci, využít upravovaných běžeckých tratí v terénu i ve Vysočina aréně. Penzion je vhodný k ubytování během významných soutěží ve Vysočina aréně, kdy je možné do areálu dojít pěšky. Po sportovním vyžití se můžete posilnit horkým nápojem u krbu ve společenské místnosti.

Celoroční aktivity

Posezení u vnějšího či vnitřního krbu, možnost celoročního koupání v nedalekých lázních, v jednom z apartmánů k dispozici knihovna.

Celoroční ceny

Harusova chalupa: od 300,- /osoba/noc

Apartmány v hlavní budově:
od 250,-/osoba/noc

chaloupka:
při ubytování na 2 noci: 1.200,- /objekt/noc + spotřeba elektřiny
při ubytování na 3 noci: 1.100,- /objekt/noc + spotřeba elektřiny
4 a více nocí: 900,- /objekt/noc + spotřeba elektřiny

Ceny stravování

Snídaně 85,- Kč

Slevy

V individuálních případech možnost slevy dle počtu osob a délky pobytu.


Kontakt Harusův dvůr Harusův dvůr levné ubytování Nové Město na Moravě kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti