Ubytovna U medvěda

Práce 12, Neratovice
Kapacita: 76 osob
Cena: 160 - 400 Kč
min. delka 1 denNabízíme levné ubytování v Neratovicích ve standardech ubytovny a penzionu. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové.

Umístění a dostupnost objektu

Budova se nachází v Neratovicích 400 m od první vrátnice Spolany a 700 m od železniční stanice. Dostupnost Prahy: autem 25 min. - centrum, autobusem 30 minut.- Nádraží Holešovice, vlakem 35 min. - Masarykovo nádraží Na protilehlém břehu Labe vede cyklistická trasa č. 24, ze které se k nám dostanete po lávce na železničním mostu vyhrazené pro pěší a cyklisty. Přes most vede rovněž modrá turistická trasa. Objekt se nachází na pravé straně 300m od železničního přejezdu.

Vybavení objektu

- parkoviště - kuchyňky pro přípravu vlastních jídel - společenská místnost - samoobslužná prádelna – laundromat - nápojový automat – káva, kapučíno, horká čokoláda, čaj, latte macchiato - internetová místnost – dva počítače a laserová tiskárna - WiFi Hotspot – bezdrátové připojení k internetu

Pokoje

Pokoje ubytovny jsou vybaveny šatními skříněmi, stolkem s židlemi a ledničkou. Sociální zařízení a kuchyňky jsou společné. Lze umožnit připojení k internetu pomocí interní počítačové sítě nebo bezdrátově přes WiFi. Pokoje penzionu jsou nově zařízené a vybavené vlastní koupelnou. Připojení k internetu a zapůjčení ručníků poskytujeme u těchto pokojů v ceně ubytování.

Služby

- drobný prodej - připojení k internetu - přípravu snídaně je možné sjednat pro skupiny nad 15 osob - ostatní služby jsou uvedeny u vybavení objektu

Parkování

Přímo před budovou je vlastní parkoviště pro 24 osobních automobilů. Parkování autobusů a rozměrnějších přívěsů je možné sjednat v uzavřeném areálu za budovou.

Stravování

Pro přípravu vlastního jídla jsou k dispozici tři kuchyňky. Pro stravování je možné také využít dvě restaurace vzdálené cca 5 minut chůze od objektu - River a Plzeňská restaurace Cylindr.

Letní aktivity

cyklistika

Celoroční aktivity

V okolí je k dipozici - bowling, sportovní hala, zimní stadion, plavecký bazén

Celoroční ceny

Jedno až třílůžkové pokoje bez sociálního zařízení:
210,- Kč za osobu na noc
4 800,- Kč za osobu na měsíc při platbě předem

Čtyřlůžkový pokoj bez sociálního zařízení:
600,- Kč za pokoj a noc
13 200,- Kč za pokoj na měsíc při platbě předem

Pokoje penzionu s vlastní koupelnou:
Jednolůžkový pokoj 400,- Kč za noc
Dvoulůžkový pokoj 700,- Kč za noc


Kontakt Ubytovna U medvěda Ubytovna U medvěda levné ubytování Neratovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti