Penzion Lony

Kozovazy 12, Mochov
Kapacita: 79 osob
Cena: 1400 - 5000 Kč
min. delka 1 denPension Lony se nachází v malebné vesničce Kozovazy, jen 12 minut cesty po dálnici D11 z Prahy - Černý Most. Nabízí ubytování těm, kdo hledají klidné místo pro víkendový relax, dovolenou nebo firemní jednání. Pension nabízí ubytování v převážně dvoulůžkových, ale i jedno-, tří- a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu a TV s českými a satelitními programy. V celém areálu pensionu je možné se připojit k internetu pomocí Wifi zdarma. Vynikající dostupnost pensionu z Prahy Skvělá dopravní dostupnost kousek od Prahy a vlastní parkování pro auta i autobusy zvyšují atraktivitu pensionu i v případě individuálních hostů přijíždějících za poznáním a zábavou. Uspořádáme pro Vás narozeninové oslavy, diskotéky, párty na různé téma, konference, školení, semináře, firemní setkání, obchodní večeře, abiturientské srazy či jiné společenské akce podle Vašich přání. Váš svatební den Vám připravíme na „klíč“. Na našich přilehlých pozemcích (50 000m2) lze pořádat outdoorové akce. Dne 23. 10. 2010 jsme slavnostně spostili provoz naší nové restaurace U Lonských, kde si můžete pochutnat na vynikající kuchyni obohacené o staročeské tradiční pokrmy. Celková kapacita hotelu je v současné s době 32 pokojů, tj. 77 lůžek (včetně přistýlek). Nově přijímáme i platební karty. Čeká na Vás vlídné a klidné, romantické,rodinné prostředí, kde Vás přivítá starostlivý personál. Dětský koutek zabaví Vaše ratolesti, abyste si mohli vychutnat chvíle strávené v naší restauraci. Nabízíme konferenční prostory, salonek o kapacitě 50 osob s flipchartem a kongresový sál s kapacitou 120 osob s projektorem. Cenová kalkulace dohodou. Těšíme se na Vaši návštěvu a slibujeme, že se Vám nebude chtít odejít! V případě dotazů, rezervací, volejte prosím recepci pensionu: +420 326 994 698. Přijímáme platební karty i CashbackCard Lyoness! Pension Lony poskytuje slevu členům Lyoness v celkové výši 10%. Sleva se vztahuje jak na ubytování, tak na stravování v nově otevřené restauraci U Lonských v případě platby v hotovosti! (kromě tabákových výrobků )

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v klidné venkovské lokalitě Praha - východ, 15min. od Černého Mostu. Dálnice D11 a rychlostní silnice 611 z Prahy na Poděbrady.

Vybavení objektu

Pro odpočinek lze využít saunu nebo vířivé vany. K posezení zve stylově zařízený salónek. V současné době se buduje nová recepce, restaurace pro 85 osob a konferenční sál pro 120 osob. Do budoucna je zde v plánu agroturistická farma - vyjížďky na koních, domácí zvířata, dětské hřiště a krásné zahrady. V plánu je na příští rok i boulingová hala a venkovní grill na zahradě.

Pokoje

Konfortní pokoje se stylovým nábytkem s vlastním soc. zařízením. K dispozici je minibar, TV, SAT a rádio. Možnost přistýlky. Apartmá s vlastní kuchyňkou, TV,SAT, DVD přehrávačem, minibarem, rádiem. Pokoj s vířivkou nebo apartmán s vířivou vanou a infrasaunou.

Služby

K dispozici je apartmán s vířívou vanou a apartmá s vířivou vanou a infrasaunou. Na objednávku masáže a kosmetika.

Parkování

Parkování je možné v uzavřeném dvoře areálu.

Stravování

Stravování je možné zatím jen na apartmánech - vlastní kuchyňka. Na pokojích je minibar a varná konvice. Lze objednat jídlo z blízké restaurace.

Letní aktivity

Cyklistika

Celoroční aktivity

Turistika, Výlety do přilehlých oblastí, lázně Toušeň a golf Mstětice.

Celoroční ceny

pokoj 800 Kč/3 hodiny/
pokoj 1800 Kč/noc
apartmá 2500 Kč/noc
apartmá s vířivou vanou a infra-saunou 2000 Kč/3hodiny
apartmá s vířivou vanou a infra-saunou 4000 Kč/noc
VIP apartmá 5000,-/noc
dítě do 6let bez nároku na lůžko - zdarma
přistýlka - 300Kč
zapůjčení dětské postýlky 100 Kč/den
pes/kočka 300 Kč/den

Slevy

Více info na www.pension-lony.cz

Doplňující informace o ubytování a cenách

V případě dotazů se obracejte na recepce@lony.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu!


Kontakt Penzion Lony Penzion Lony levné ubytování Mochov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti