Milano Hostel

Ruská 309/54, Mariánské Lázně
Kapacita: 28 osob
Cena: 400 - 400 Kč
min. delka 1 den



Hostel, který se nachází v klidné Ruska ulici v centrální části resortu. Přímo za hostelu stojí nádherný lesopark s pěšími a cyklistickými stezkami. Mnoho přírodních minerálních pramenů dopadá přímo od země.

Umístění a dostupnost objektu

Ve vzdálenosti 100 metrů se nachází centrální ulice s restauracemi, kavárnami, obchody. Ve vzdálenosti 200 metrů se nachází Alexander bouvettes a nádherný park v anglickém stylu. Najdete zde pohodlné kavárny, 7 tenisových kurtů (včetně dvou krytých) a slavné kasino. Ve vzdálenosti 700 metrů se nachází čerpací stanice "Ferdinand" s čerpadlem Rudolf a nedaleký fotbalový stadion. Centrální park s hlavním velvyslanectvím, kolonádou, jezery a zpívající fontánou se nachází za pět minut chůze. Jen 300 metrů od hostelu - budova městského koupaliště s dětskými vodními skluzavkami, vířivkou a saunou, krytým zimním stadionem, kde můžete aktivně trávit čas. Do 500 metrů se nachází síť potravinářských a průmyslových supermarketů, v okruhu 750 metrů se nachází nádraží Mariánské Lázně. Ve vzdálenosti 2 km od hostelu jsou lyžařské svahy s umělým zasněžováním a vleky, stejně jako výtah s kabinami do parku Boheminium. A jezdecká škola, farmy sobů a nejstarší v Evropě Royal Golf Club. Ve 200 metrech - hotel "Butterfly" s moderní zdravotní základnou a infrastrukturou. Je součástí skupiny Marienbad, která spojuje další 4 hotely: "Nové lazne", "Centralni lazne", "Maria SPA", "HVEZDA". Po koupi léčby v jednom z těchto hotelů můžete využít infrastrukturu všech pěti hotelů.

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny: lůžky, noční stolky, skříně, stoly a židle. Každý pokoj má umyvadlo umyvadlo, TV a bezplatné Wi-Fi. Na každém z 3 pater Hostelu najdete 4 pokoje. V halech jsou dvě toalety, dvě sprchové kouty, samčí a samice, a kuchyň.

Služby

Zůstaňte v hostelu "Milano" a zakupte si léčebný kurz (je vhodnější v sanatoriu "Nové lazne", tam je zvláštní oddělení). Kromě léčebných procedur můžete celý den využívat infrastrukturu všech pěti hotelů skupiny "Marienbad" a to jsou bazény s hydromasáží, vířivkou, různými saunami, tureckými lázněmi, hammamy, kavárnami a bary apod. Tímto způsobem mohou strávit celý den smysluplným způsobem. To je výsledek osídlení v sanatoriu, jehož počet přijíždíte jen na noc

Parkování

Parkování - 4 EUR. Parkování motocyklu - 2 EUR. Úschovna jízdních kol - 1 EUR.

Celoroční aktivity

Ano

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vy jste čekali s pohodlnými čísly. Na rozdíl od široce rozšířené praxe v evropských ubytovnách uspořádání lůžek ve 2 úrovních se zde nacházejí v jedné úrovni. Hostel "Milano" nabízí následující typy pokojů: 2 - lůžkové pokoje: 7 3 - lůžkové pokoje: 2 4 - lůžkové pokoje: 2 Pokoje jsou vybaveny: lůžky, noční stolky, skříně, stoly a židle. Každý pokoj má umyvadlo umyvadlo, TV a bezplatné Wi-Fi. Na každém z 3 pater Hostelu najdete 4 pokoje. V halech jsou dvě toalety, dvě sprchové kouty, samčí a samice, a kuchyň.

Ceny stravování

Objekt ubytování má dvě plně vybavené kuchyně. Hosté ubytovny Milano si mohou vařit sami.

Slevy

- více než dva týdny, 25% sleva z těchto cen.
- více než tři týdny sleva 50% z těchto cen.

Doplňující informace o ubytování a cenách

• Děti do 5 let jsou zdarma (bez samostatné postele).
• Děti nad 5 let a do 12 let se samostatnou postelí - příplatek 6 EUR za den.
• Časné odbavení je možné od 8:00 a pozdní odhlášení až do 22:00, příplatek je 4 EUR na osobu.
• Po dohodě s administrátorem je možné se setkat s autem (až 4 osoby) na nádraží - 4 EUR za auto.

Parkování - 4 EUR.
Parkování motocyklu - 2 EUR.
Úschovna jízdních kol - 1 EUR.
Po dohodě s administrátorem přijímáme hosty se zvířaty - 4 EUR.


Kontakt Milano Hostel Milano Hostel levné ubytování Mariánské Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti