Pension Villa Hany

na Penziony.cz
od roku 2007
Ladova 139/19, Mariánské Lázně
Kapacita: 11 2x přistýlka osob
Cena: 350 - 395 Kč
min. delka 2 dnyPension Villa Hany*** nabízí ubytování v Mariánských Lázních v pěti útulných a pohodlných pokojích v ul. Ladova 139/19, Tel.: 602476711. Cena za ubytování bez snídaně činí 335 - 395,- Kč/osobu/den, záleží na délce pobytu. V této ceně není zahrnutý lázeňský poplatek, který činí 15,- Kč/osobu/den. Snídaně, pokud je o ni zájem, činí 95,- Kč/osobu/den a je možné domluvit ji v den příjezdu. Nástup na ubytování do Pensionu je od 14-18 hod., záleží na domluvě. Pro hosty, kteří přijedou na vlakové, nebo autobusové nádraží máme vlastní dopravu.

Umístění a dostupnost objektu

Pension je umístěn v klidné části vilové čtvrti v Mariánských Lázních, s možností vycházek do okolí. Okolo pensionu vede cyklotrasa.

Vybavení objektu

Na každém pokoji je minibar, varná konvice, překapávač na kávu a potřebné nádobí. K dispozici je lednička a mikrovlná trouba, která je umístěna v jídelně.

Pokoje

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV-SAT, připojení k internetu Wifi a minibary. K pokojům patří terasa a 2 balkony, kde je možné posedět.

Služby

Zajistíme pro klienty Pensionu rehabilitace včetně masáží, koupelí a bazénů. Zajišťujeme pedikůru,kosmetiku a kadeřnictví /na objednávku/. Zajišťujeme vlastní masérkou velmi kvlitní a odborné masáže a to ve velkém výběru s velmi přijatelnými cenami.

Parkování

Parkování je zajištěno pro kola a motocykly v garáži, včetně úschovy kol.

Stravování

Hostům pokud mají zájem, poskytujeme snídani. Nedaleko Pensionu cca 300 m, je "Hamrnická hospoda", obchod s potravinami a za ním je hotel "Pelikán".

Letní aktivity

Nedaleko Pensionu je přírodní koupaliště Lido s možností pěších procházek v rovinné zalesněné krajině.

Zimní aktivity

V Mariánských Lázních jsou vhodné podmínky pro zimní sporty v lyžařském SKI-AREALU. Jsou upraveny běžecké lyžařské tratě od centra cca 2 km ve výše 750 m v areálu golfového hřiště a okolí.

Celoroční aktivity

Krytý bazén /sauna, masáže/ cca 2000 m od Pensionu , poblíž bazénu je zimní stadion a fit centrum.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hostům je umožneno připojení na internet Wifi. Zajišťujeme fakturaci pro zaměstnavate a podnikate.

Celoroční ceny

310 - 375 Kč/osobu/noc

Ceny stravování

95 Kč/osobu/noc

Slevy

-týdenní pobyty
-větší skupina lidí


Kontakt Pension Villa Hany Pension Villa Hany levné ubytování Mariánské Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti