Chata Liwet

Mukařov 22, Malá Skála
Kapacita: 50 osob
Cena: 5000 - 8000 Kč
min. delka 1 denChata Liwet je ubytovací zařízení nacházející se kousek od Jablonce nad Nisou v obci Malá Skála - Mukařov. Svým uspořádáním je vhodná především pro větší skupiny (školy v přírodě, kurzy, oslavy, teambuildingy). Pro hosty je připraveno 7 pokojů s celkovou kapacitou 50 lůžek (převážně patrové postele. Kapacitu je možno ještě v případě potřeby navýšit. Dva pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), ostatní pokoje mají společné v přízemí budovy nebo v 1. NP. Pro společné vnitřní aktivity je možné využít hernu, jídelnu, prostor ve 2. NP nebo zastřešenou terasu. Herna je vybavena dataprojektorem a popisovatelnou stěnou. Pro ubytované je taktéž připraveno fotbalové hřiště s umělým osvětlením, volejbalové hřiště, venkovní ping-pongový stůl, ohniště a mnoho dalšího, a to včetně načiní, které Vám rádi zapůjčíme.

Umístění a dostupnost objektu

Chata je umístěna přímo u hlavní silnice spojující Malou Skálu a Jablonec nad Nisou (není nijak frekventovaná). I zimní období se lze dopravit bez nutnosti sněhových řetězů.

Vybavení objektu

Chata je vybavena: - plně vybavenou kuchyní, součástí vybavení je myčka, lednice, sporák, trouba, nádobí, pípa, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, várnice a mnoho dalšího - herna s dataprojektorem - zastřešenou terasou s možností posezení - WiFi v celém objektu - travnaté fotbalové hřiště s umělým osvětlením - venkovní ping-pongový stůl - ohniště, gril - venkovní posezení - plácek pro volejbal, přehazovanou apod. - sportovní vybavení (fotbal, volejbal, badminton, ping-pong)

Pokoje

Pokoj č. 1: 10 lůžek + sociální zařízení na pokoji Pokoj č. 2: 8 lůžek + sociální zařízení na pokoji Pokoj č. 3: 12 lůžek Herna Malá kuchyňka (v rekonstrukci) 2. NP Pokoj č. 4: 4 lůžka Pokoj č. 5: 8 lůžek Pokoj č. 6: 4 lůžka Pokoj č. 7: 4 lůžka Pokoje č. 1, 2, 3 a 5 jsou vybaveny patrovými postelemi (palandy). Ostatní pokoje mají klasická 1-lůžka.

Služby

Parkování

Přímo u chaty je možné zaparkovat až cca 15 vozů nebo i autobus.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nabídku vždy připravujeme na míru podle délky pobytu, počtu osob a věku osob.


Kontakt Chata Liwet Chata Liwet levné ubytování Malá Skála kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti