Apartmán Basco

Labe 3, Malá Skála
Kapacita: 6 osob
Cena: 350 - 500 Kč
min. delka 3 dnyNáš apartmán je umístěn přímo v srdci perly Českého ráje - Malé Skály. Z oken je překrásný výhled na řeku Jizeru, Žlutou plovárnu a vyhlídku Panteonu.​ Zahrada pak skýtá pohled na jez a panorama Suchých skal.

Umístění a dostupnost objektu

Náš apartmán je umístěn přímo naproti Žluté plovárně, mezi restaurací "Pod Panteonem" a skalní vyhlídkou. Ať už jste cyklisté, turisté, lezci nebo vodáci z našeho apartmánu máte všechno potřebné na dosah ruky. Řeka je přes cestu, nástupní místa turistických tras 5 minut chůze, na kole můžete frčet kam vás vítr zavane. Lezci pak ani nemusí opouštět hranici našeho pozemku, protože přímo na něm se nachází několik cest různé obtížnosti.

Vybavení objektu

U domu lze parkovat až tři osobní automobily, nabízíme také možnost úschovy jízdních kol, Wi-Fi připojení zdarma, možnost užití zahrady, ohniště a grilu.

Pokoje

Náš apartmán je vybudován v původních půdních prostorách a skýtá útulné a příjemné prostředí pro 4-6 osob. Je vybaven dvěma dvoulůžky, z nichž jedno je umístěno na mezipatrové vestavbě s původním schodištěm. Toto útočiště s přehledem o celém apartmánu budou milovat zejména vaše děti. Dále je k dispozici rozkládací pohovka. Součástí apartmánu je vybavená kuchyňka (lednice, indukční vařič, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice) a ensuite sociální zařízení. Samostatný vchod ústí francouzskými dveřmi na krytou terasu a dále na zahradu, kde lze využít možnosti grilování a ohniště. Vítáni jsou také vaši domácí mazlíci, je však třeba dbát na bezpečí našich zvířat a také mít na paměti, že náš pozemek je otevřen směrem k lesu. Wifi připojení k internetu je v ceně ubytování. Kola lze uzamknout ve "chlívu".

Služby

- ubytování - parkování - úschova kol - Wi-Fi - zahrada - gril - ohniště - plně vybavená kuchyň

Parkování

tři osobní automobily u domu

Stravování

Součástí apartmánu je vybavená kuchyňka (lednice, indukční vařič, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice), na zahradě je k dispozici gril a ohniště. Laskominy, zmrzlinu a pečivo k snídani můžete koupit ve Farmě Natura a případný velký hlad a žízeň lze zahnat ve výtečné pizzerii Pietro Tomasso, nebo v Restauraci pod Panteonem - vše je vzdáleno maximálně pět minut chůze. Obchod, Infoshop/kavárna Vejměnek a restaurace "Boučkův Statek" jsou vzdáleny cirka 15 minut chůze. Přes léto se lze stravovat také v restauraci "Ostrov", která je vzdálena cca 5 minut.

Letní aktivity

- turistika - cyklistika - vodáctví - koloběžky - koupaní v řece - kino - letní divadlo - pískovcové lezení - tenis - paddleboarding a jiné vodní sporty - stolní tenis - plážový volejbal ...a mnoho dalších

Zimní aktivity

- kino - turistika - běžkování - otužování

Celoroční aktivity

- kino - turistika

Doplňující informace o ubytování a cenách

Stále můžeme nabídnout ubytování v týdnu 1-8 července!

Celoroční ceny

Ceník pro rok 2020:
2 osoby 500 CZK za osobu a noc

3 osoby 400 CZK za osobu a noc

4-6 osob: 350 CZK za osobu a noc
pes, kočka : 50 CZK za nocNejkratší možný pobyt mimo letní sezonu: dvě nociV průběhu letní sezony (červenec - srpen) upřednostňujeme pobyty na celý týden v turnusech sobota-sobota.


Pro potvrzení rezervace je nutné uhradit 1/3 z celkové výše ceny ubytování na č.ú. 232839622/0600.
Kontakt Apartmán Basco Apartmán Basco levné ubytování Malá Skála kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti