Chata Kopřivná

Malá Morávka 122, Malá Morávka
Kapacita: 100 osob
Cena: 745 - 997 Kč
min. delka 1 denHorský Hotel Kopřivná se nachází přímo u sjezdovky a moderní čtyřsedačkové lanové dráhy. V okolí najdete bohaté možnosti vyžití pro děti i dospělé, věnovat se můžete turistice a cyklistice a také si vyzkoušet mnoho aktivit v hotelovém Fun Parku.

Umístění a dostupnost objektu

Horský hotel Kopřivná v Malé Morávce najdete jen několik kilometrů za Rýmařovem na úpatí nejvyšší hory Jeseníků Praděd. Neopakovatelné kouzlo dává místu, jež se nachází v nadmořské výšce 740 m, jeho poloha v malebném údolí přítoku řeky Moravice.

Vybavení objektu

Součástí hotelu je restaurace s letní terasou. Hotel má také vyhřívaný venkovní bazén, dětské venkovní hřiště, trampolíny pro děti či lezecké stěny. U hotelu si můžete zahrát například badminton, či volejbal. V rámci hotelového Fun parku si můžete zapůjčit horské koloběžky či buginy, vyzkoušet si cyklotrasy různé obtížnosti nebo si zahrát paintball.

Pokoje

Horský Hotel Kopřivná nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích v kategorii Classic nebo Superior. Pokoje jsou vybaveny pohodlným nábytkem, vlastní koupenou a WC, televizí a samozřejmostí je i WiFi připojení zdarma. Všechny pokoje i prostory hotelu jsou nekuřácké.

Služby

Vířivka,sauna,hřiště,fitness centrum,půjčovna horských kol a vyhřívaný venkovní bazén. Zapůjčení sportovních potřeb je pro ubytované zcela ZDARMA.

Parkování

Za parkování u hotelu se neplatí.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Hotelová restaurace má kapacitu až 100 osob a je otevřena od 10 do 22 hod. Restaurace má prosklenou terasu a také venkovní terasu odkud můžete obdivovat krásy okolní přírody. K dispozici vegetariánská kuchyně, celozrnná strava i strava pro diabetiky (na vyžádání).

Ceny stravování

Snídaně - v ceně ubytování
PLNÁ PENZE - Oběd + večeře (dospělá osoba) - 180 Kč/osoba/den
- Oběd + večeře (dítě do 12 let) - 130 Kč/osoba/den
POLOPENZE - Večeře (dospělá osoba) - 80 Kč/osoba/den
- Večeře dítě do 12 let - 55 Kč/osoba/den


Kontakt Chata Kopřivná Chata Kopřivná levné ubytování Malá Morávka kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti