Villa Marion

Solné 515, Luhačovice
Kapacita: 20 osob
Cena: 1560 - 1770 Kč
min. delka 1 denVilla Marion byla zrekonstruována v roce 2003, s ohledem na maximální pohodlí hostů. Nabízí Vám luxusní ubytování v centru Luhačovic, nedaleko lázeňské kolonády. Celková kapacita je 20 lůžek v šesti velmi prostorných, nadstandardně vybavených apartmánech. Jeden z apartmánů je bezbariérový.

Umístění a dostupnost objektu

Villa Marion se nachází v klidné lokalitě cca 400m od centra lázeňského města Luhačovice.

Vybavení objektu

Vila disponuje vlastním parkovištěm uvnitř areálu s kamerovým dohledem. Ve vile Marion najdete příjemné posezení na terase, útulnou jídelnu s barem , s kapacitou 20 míst, kde lze uspořádat menší oslavy, školení nebo firemní prezentace. Jeden z apartmánů je bezbariérový.

Pokoje

Jednotlivé apartmány mají samostatnou ložnici, obývací pokoj s možností komfortní přistýlky, jídelnu a koupelnu s toaletou. Součástí vybavení je trezor, televize se satelitním přijímačem, internet ,rádio a telefon. V jídelně s kuchyňským koutem je k dispozici lednice, dvouplotýnková sklokeramická deska, rychlovarná konvice a sada jídelního a kuchyňského nádobí.Každý apartmán je vybaven nouzovou signalizací s možností přivolání pomoci v případě ohrožení hosta. Samozřejmostí jsou požární čidla, kódování apartmánů a bezpečnostním kamerovým systém, snímající okolí vily. Jeden z apartmánů je bezbariérový.

Služby

Pro naše hosty zajišťujeme pestrý program. V nabídce jsou kulturní, sportovní, ale i lázeňské aktivity, přizpůsobené individuálním potřebám hostů.

Parkování

Vila disponuje vlastním parkovištěm uvnitř areálu s kamerovým dohledem.

Stravování

Snídaně podáváme v útulné jídelně formou švédských stolů. Po náročném dni můžete strávit příjemný večer v baru, nebo na terase u sklenky dobrého vína.

Letní aktivity

I přímo v Luhačovicích máte možnost strávit volný čas sportem. Jsou Vám k dispozici tenisové kurty, squash, kuželkářská dráha, půjčovna loděk, skvělé trasy pro jízdu na kolečkových bruslích nebo jogging

Zimní aktivity

V zimním období je k dizpozici lyzařský vlek, vzdálený od penzionu cca 1000m.

Celoroční aktivity

Pro naše hosty zajišťujeme pestrý program. V nabídce jsou kulturní, sportovní, ale i lázeňské aktivity, přizpůsobené individuálním potřebám hostů.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Naším přáním je Vaše pohodlí a spokojenost.

Celoroční ceny

Apartmány s kuchyní 1700Kč za noc pro 1-2 osoby.
Jeden apartmán je bez kuchyně 1500Kč za noc pro 1-2 osoby.
Přistýlka je možná na všech apartmánech za cenu 400Kč za noc pro 1-2 osoby.

Ceny stravování

Bohatá snídaně je za cenu 140Kč na osobu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Kryté parkování v areálu penzionu hlídané kamerovým systémem - zdarma.
Zapůjčení dětské postýlky - zdarma.


Kontakt Villa Marion Villa Marion levné ubytování Luhačovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti