Lázně Niva

Antonína Václavíka 336, Luhačovice
Kapacita: 110 osob
Cena: 800 - 1300 Kč
min. delka 1 denNiva II. je moderní lázeňský & wellness hotel, který nabízí široké spektrum služeb, dále přes 40 léčebných procedur a 15 wellness procedur. Po velké rekonstrukci byl znovu otevřen od 1.6.2012. Náv­štěvníkům jsou k dispozici zcela nové pokoje, apartmány, jídelny, bary, salonky, společné prostory, konferenční místnost, luxusní wellness centrum a celá řada novinek!

Umístění a dostupnost objektu

Lázeňský & wellness hotel Niva II. se nachází v klidné části nad luhačovickou přehradou a je vzdálen 20 minut pěší chůze od lázeňské kolonády a centra Luhačovic. Ideální poloha a vyjímečné přírodní klima přímo vybízí ke každodenním procházkám po překrásném okolí protkaném turistickými stezkami a romantickými zákoutími. Nedaleká luhačovická přehrada je rájem rybářů a milovníků vodních sportů.

Vybavení objektu

zdravotní a lékařské služby přímo v hotelu wellness centrum (klasická finská sauna, lesní sauna, bylinková sauna, římská pára, liščí nora s masáží nohou, whirlpool malý a velký, Kneippovy koupele, multifunkční masážní sprchy, laconium, vyhřívaná štěrková pláž, vodní lůžko a další) a dále Vinná koupel v měděných vanách, Turecké masáže a Thajské masáže vyhřívaný venkovní bazén (10×6m) vnitřní bazén (7×5m) se slanou vodou vlastní tenisový kurt a druhý venkovní bazén (25×15m) s bufetem (450m od hotelu) fitcentrum a tělocvična úschovna a půjčovna jízdních kol stolní tenis jídelna, bary a salonky restaurace Koliba U černého psa (vedle hotelu) konferenční místnost (až 80 osob) Wi-Fi internet v celém objektu zdarma

Pokoje

V lázeňském komplexu Niva II. Vám nabízíme několik typů ubytování. Jedná se převážně o dvoulůžkové pokoje. V přízemí a prvním patře jsou k dispozici komfortní pokoje typu Standard ***. V druhém patře jsou k dispozici nově vybudované pokoje typu Executive **** a apartmány Deluxe ****. Tyto pokoje a apartmány jistě uspokojí i nejnáročnější klienty, kteří vyžadují vysoký komfort ubytování. Součástí budovy je bezbariérový výtah a bezbariérový pokoj.

Služby

Lázeňské služby, ubytování, stravování, přes 40 léčebných procedur. Možnost konání firemních akcí. Dále: internetový koutek veřejně přístupný počítač s internetem parkování přímo u hotelu za poplatek, v blízkosti hotelu zdarma nonstop provoz recepce trezor na recepci bezbariérový přístup, výtah praní a žehlení prádla kopírování, faxování, skenování hotelové taxi příjem platebních karet denně čerstvý tisk informace o akcích v okolí prodej suvenýrů, map a pohlednic prodej základních hygienických potřeb apod.

Parkování

Ano. U budovy.

Stravování

Stravování je zajištěno v jídelnách lázeňského hotelu a stylové restauraci Koliba U černého psa, která se nachází vedle lázeňského hotelu. Součástí všech pobytů je snídaně formou bohatého švédského stolu, zvýhodněné pobyty zahrnují polopenzi. Samozřejmostí je možnost dokoupení plné penze. Obědy a večeře nabízíme formou výběru z pestrého jídelníčku, dále možnost dietního stravování. Specialitou některých pobytů je stravování v naší restauraci Koliba U černého psa, formou talonu a výběru z širokého menu.

Letní aktivity

Naše lázně nabízí klientům dva venkovní a dva vnitřní bazény. V okolí možnost turistiky a cykloturistiky. Velký výběr značených tras!

Zimní aktivity

V okolí se nachází lyžařský svah a běžkařské tratě.

Celoroční aktivity

Wellness centrum s širokou nabídkou relaxačních služeb a zdravotní oddělení s poskytováním léčebných procedur. Vnitřní bazén se slanou vodou - mořská sůl.

Letní sezóna

od 1110Kč/den

Zimní sezóna

od 800Kč/den

Mimo sezónu

od 800Kč/den

Ceny stravování

Snídaně - švédské stoly v ceně ubytování.
Oběd/večeře v ceně balíčku nebo za doplatek.

Slevy

Celoročně pro seniory.
Začátkem roku za včasnou platbu.
Dále nabízíme akce a speciální pobyty.


Kontakt Lázně Niva Lázně Niva levné ubytování Luhačovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti