Lázeňský léčebný dům Praha

Leoše Janáčka 379, Luhačovice
Kapacita: 130 osob
Cena: 720 - 1140 Kč
min. delka 1 denZveme Vás na lázeňský pobyt do Luhačovic, vyhlášených moravských lázní s dlouholetou tradicí. Lázeňský léčebný dům PRAHA se nachází v Pražské čtvrti lázní Luhačovice, v nadmořské výšce 270 m.n/m. Tato poloha je velmi vhodná pro léčení mnoha chorob, zejména horních cest dýchacích, ale i ostatních, které se v Luhačovicích léčí. Luhačovice a jejich okolí, jsou mimo jiné považovány za lázně klimatické, neboť množství lesů, krásná příroda, absence průmyslu v blízkém okolí, zaručuje vzácnou čistotu ovzduší celé této rekreační a lázeňské oblasti, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat.

Umístění a dostupnost objektu

Přímo u lázeňského domu je zastávka místní dopravy. V blízkosti lázeňského domu je sportovní areál, minigolf, tenisové kurty, lázeňská kolonáda 500m, přehrada je vzdálená 10 minut chůze.

Vybavení objektu

Lázeňský léčebný dům PRAHA má v jedné budově ubytování, stravování i léčebnou část včetně krytého vyhřívaného bazénu a sauny. Letní venkovní posezení s obsluhou - 80 míst, možnost slunění na terase u bazénu

Pokoje

Pokoje jsou převážně dvoulůžkové, a jednolůžkové, některé jsou tří a čtyřlůžkové. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC, na pokoji je televizor a telefon. U některých pokojů je balkon nebo terasa.

Služby

V Luhačovicích, v lázeňském domě PRAHA, se léčí: cévní onemocnění, pooperační stavy žaludku, žlučníku, onemocnění slinivky, diabetes, nemoci horních cest dýchacích, nemoci pohybového ústrojí i onkologická onemocnění. Veškeré procedury jsou v budově.3x týdně jsou v objektu pořádány taneční večery, každý týden odborné lékařské přednášky. Je možnost zapůjčení knih, různých her, horských kol, televize.

Parkování

Parkování v blízkosti lázeňského domu.

Stravování

Stravování je v přízemí budovy, jídelna má 130 míst.

Letní aktivity

V letních měsících je možnost koupání nebo i sportovního vyžití na blízké přehradě, turistika v okolních lesích, bohaté kulturní vyžití, zájezdy do blízkého okolí apod.

Zimní aktivity

V zimních měsících lyžařský vlek přímo ve městě, tratě na běžky, procházky

Celoroční aktivity

Provoz objektu je celoroční, jsou vyhlašovány různé akční pobyty např. pro seniory, sportovně zaměřené občany, víkendové pobyty, cíleně zaměřené léčebné pobyty apod pro jednotlivce i kolektivy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Objekt má moderní krytý bazén s bezchlórovou úpravou vody, voda ošetřena ozónem.

Letní sezóna

jednolůžkový pokoj 1080 Kč/osoba/den
dvoulůžkový pokoj 1800 Kč/den

Zimní sezóna

jednolůžkový pokoj 900 Kč/osoba/den
dvoulůžkový pokoj 1440 Kč/den

Mimo sezónu

jednolůžkový pokoj 950 Kč/osoba/den
dvoulůžkový pokoj 1510 Kč/den

Ceny stravování

290 Kč/den (snídaně, oběd, večeře)

Slevy

akční pro kategorie a skupiny

Doplňující informace o ubytování a cenách

Podrobné ceny uvedeny na vebových stránkách www.luhacovicepraha.com včetně akčních cen,a základního ceníku a cen procedur


Kontakt Lázeňský léčebný dům Praha Lázeňský léčebný dům Praha levné ubytování Luhačovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti