Apartmány Pony

Ludvíkov 54, Ludvíkov
Kapacita: 18 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 2 dnyUbytování v Jeseníkách v klidném místě obce Ludvíkov Vám nabízejí Apartmány PONY. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt v překrásném údolí říčky Bílé Opavy, která pramení na nedaleké nejvyšší hoře Jeseníků – Pradědu. Ve vzdálenosti 3 km proti proudu říčky leží malebné lázně Karlova Studánka se svou nezaměnitelnou architekturou a v opačném směru asi 5 km se nachází město Vrbno pod Pradědem.

Umístění a dostupnost objektu

Adresa: Apartmány Pony Ludvíkov 54 793 26 Vrbno pod PradědemGPS: 50°05'45.21"N 17°20'06.58"E Telefon: +420 608979602 Mobil: +420 724320763 E-mail: net/apartmany-pony

Vybavení objektu

Celková ubytovací kapacita: 10 lůžek + 8 přistýlek Počet dvoulůžkových apartmánů: 2 (každý s 2 přistýlkami) Počet třílůžkových apartmánů: 2 (každý s 2 přistýlkami) Sociální zařízení: V každém apartmánu koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC, bez ručníků. WI FI TV/SAT: V každém apartmánu. Stravování: V každém apartmánu vybavená kuchyň s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí (lze také navštívit okolní restaurace, z nichž 3 se nacházejí ve vzdálenosti od 50 do 300 m od apartmánů). Nekuřácké prostory: Objekt je nekuřácký. Internet: V každém apartmánu ethernet zásuvka s internetovým připojením. Domácí zvířata: Po dohodě, za poplatek 50.- Kč / den. Vhodné pro děti: ANO Projížďky na koních: Po dohodě možnost projížděk dětí na koni. Úschovna lyží: V objektu. Úschovna kol: V objektu. Venkovní posezení: Přímo u objektu. Možnosti lyžování: V sousedství se nachází lyžařský vlek Chaty u Sovy dlouhý 300 m, který je vhodný zejména pro začínající a méně náročné lyžaře. Stačí si u apartmánu připnout lyže a sjet cca 40 m k nástupní stanici vleku. Pro náročné lyžaře a milovníky prudších svahů je k dispozici asi 300 m vzdálený a 500 m dlouhý lyžařský vlek u Pensionu Grizzly, který je nyní nově prodloužen a zrekonstruován. Sjezdovky obou vleků jsou uměle zasněžovány, pravidelně upravovány a osvětleny pro večerní lyžování. Parkování: Přímo u objektu.

Pokoje

Celková ubytovací kapacita: 10 lůžek + 8 přistýlek Počet dvoulůžkových apartmánů: 2 (každý s 2 přistýlkami) Počet třílůžkových apartmánů: 2 (každý s 2 přistýlkami) Sociální zařízení: V každém apartmánu koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC, bez ručníků. TV/SAT: V každém apartmánu. Stravování: V každém apartmánu vybavená kuchyň s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou (lze také navštívit okolní restaurace, z nichž 3 se nacházejí ve vzdálenosti od 50 do 300 m od apartmánů).

Služby

TV/SAT: V každém apartmánu. Stravování: V každém apartmánu vybavená kuchyň s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí, k zapůjčení mikrovlnná trouba (lze také navštívit okolní restaurace, z nichž 3 se nacházejí ve vzdálenosti od 50 do 300 m od apartmánů). Nekuřácké prostory: Objekt je nekuřácký. Internet: V každém apartmánu WI FI, nebo ethernet zásuvka s internetovým připojením. Domácí zvířata: Po dohodě, za poplatek 50.- Kč / den. Vhodné pro děti: ANO Projížďky na koních: Po dohodě možnost projížděk dětí na koni. Úschovna lyží: V objektu. Úschovna kol: V objektu. Venkovní posezení: Přímo u objektu.

Parkování

Parkování: Přímo u objektu.

Stravování

Stravování: V každém apartmánu vybavená kuchyň s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí, k zapůjčení mikrovlnná trouba (lze také navštívit okolní restaurace, z nichž 3 se nacházejí ve vzdálenosti od 50 do 300 m od apartmánů).

Letní aktivity

Pro aktivně strávenou letní rekreaci můžete v okolí využít například velkou síť značených cyklostezek, nebo podniknout výlety do hor, které jsou dosud z velké části nedotčené turistickým ruchem, navštívit zámek, zříceniny hradů, vodopády i vyhaslou sopku, nebo sbírat lesní plody a houby v okolních lesích. Příznivci koupání a rybaření si jistě nenechají ujít příležitost navštívit známou přehradu Slezská Harta, která je vzdálena asi 25 km. Přímo v obci Ludvíkov se rovněž nachází dětský park s dřevěnými atrakcemi a nově vybudované víceúčelové moderní hřiště s umělým povrchem. Rovněž v letním období lze k dopravě po okolí využít četných cyklobusů se zastávkou poblíž apartmánů.

Zimní aktivity

Zimní dovolená nabízí možnosti hlavně pro lyžování. Hned v sousedství se nachází lyžařský vlek Chaty u Sovy dlouhý 300 m, který je vhodný zejména pro začínající a méně náročné lyžaře. Stačí si u apartmánu připnout lyže a sjet cca 40 m k nástupní stanici vleku. Pro náročné lyžaře a milovníky prudších svahů je k dispozici asi 300 m vzdálený a 500 m dlouhý lyžařský vlek u pensionu Grizzly, který je nyní nově prodloužen a zrekonstruován. Sjezdovky obou vleků jsou uměle zasněžovány, pravidelně upravovány a osvětleny pro večerní lyžování. Pro lyžaře běžkaře jsou připraveny upravované a značené trasy různých délek a náročnosti profilů. K dopravě k dalším známým lyžařským areálům v Jeseníkách lze použít skibusy, které mají svou zastávku nedaleko od apartmánů.

Celoroční aktivity

Apartmány PONY jsou svým umístěním a vybavením vhodné zejména pro pobyt rodin s dětmi. K apartmánům patří okolní pozemky o rozloze necelých dvou hektarů, na kterých se pasou různá domácí zvířata. Po dohodě je možné také svezení dětí na koníkovi, potřebné vybavení je k dispozici. V blízkých léčebných lázních Karlová Studánka je možné domluvit si např. masáže a procedury, vyzkoušet zdejší minerálku, nebo navštívit solnou jeskyni.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování celoroční ceny: Dospělí: 350,- Kč / osoba / noc, děti: 250,- Kč / osoba / noc. Doplněk k ceníku: Pro déletrvající pobyt je možná sleva, tato se vztahuje na dny, které přesáhnou bez přerušení týdenní pobyt. Ceny pro děti jsou do 12 let. Děti do 3 let, bez nároku na samostatné lůžko, 50.- Kč / noc. Při pobytu pouze na jednu noc je účtován příplatek 100,- Kč / osoba / noc. V případě rezervace termínu pobytu je předem účtována nevratná záloha ve výši 30% z předpokládané ceny pobytu.

Celoroční ceny

Dospělí: 350,- Kč / osoba / noc, děti: 250,- Kč / osoba / noc.
Doplněk k ceníku: Pro déletrvající pobyt je možná sleva, tato se vztahuje na dny, které přesáhnou bez přerušení týdenní pobyt. Ceny pro děti jsou do 12 let. Děti do 3 let, bez nároku na samostatné lůžko, 50.- Kč / noc. Při pobytu pouze na jednu noc je účtován příplatek 100,- Kč / osoba / noc. V případě rezervace termínu pobytu je předem účtována nevratná záloha ve výši 30% z předpokládané ceny pobytu.

Ceny stravování

Plně vybavená kuchyňka - možnost vlastního vaření.

Slevy

Na dny pobytu které bez přerušení přesáhnou 7 nocí, je možno případně dojednat slevu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Doplněk k ceníku: Pro déletrvající pobyt je možná sleva, tato se vztahuje na dny, které přesáhnou bez přerušení týdenní pobyt. Ceny pro děti jsou do 12 let. Děti do 3 let, bez nároku na samostatné lůžko, 50.- Kč / noc. Při pobytu pouze na jednu noc je účtován příplatek 100,- Kč / osoba / noc. V případě rezervace termínu pobytu je předem účtována nevratná záloha ve výši 30% z předpokládané ceny pobytu.


Kontakt Apartmány Pony Apartmány Pony levné ubytování Ludvíkov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti