SportCentrum Klínovec

na Penziony.cz
od roku 2011
Loučná pod Klínovcem 110, Loučná pod Klínovcem
Kapacita: 47 osob
Cena: 450 - 790 Kč
min. delka 1 den



SportCentrum Klínovec sídlí přímo na centrálním parkovišti u sedačkové lanovky „ Dámská“ Klínovec Severa v blízkosti Trail Parku. Najdete zde nejen krásné a nově vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi připojením), ale i restauraci a půjčovnu s veškerým sportovním vybavením (lyžařské, snowboardové, běžkařské komplety, snowjacky, snowblady, helmy, oblečení). Naši instruktoři z lyžařské a snowboardové školy JPK, kteří vlastní mezinárodní licenci APUL, vás zábavnou formou zasvětí do tajů zimních sportů. Naučíme lyžovat dětičky již od 3 let! V naší prodejně drobného sport. Zboží můžete za skvělé ceny nakoupit lyžařské brýle, rukavice, kukly a další. Přijďte si k nám užít ZIMU, těšíme se na Vás!!! V letním období Vám jsou k dispozici horská kola, terénní koloběžky, nordic walkingové hole, lukostřelba, bungee running, týmové lyže, disc golf, trampolíny, lanové centrum a další aktivity. Zajišťujeme programy plné her a zábavy jak pro školní skupiny či firmy, tak pro rodiny s dětmi! I v létě je na Klínovci krásně! Přijeďte si s námi aktivně odpočinout!

Umístění a dostupnost objektu

Centrální parkoviště u sedačkové lanovky Dámská, naproti hotelu Nástup, přímo v centru Skiareálu Klínovec.

Vybavení objektu

Restaurace, venkovní terasa s grilem, lyžařská a snowboardová škola JPK, půjčovna sportovního vybavení (lyže, snowboardy, běžky, snowjacky, snowblady, helmy, zimní oblečení; horská kola, terénní koloběžky, nordic walkingové hole, lukostřelba, bungee running, disc golf). Nově jsme také vybudovali lanové centrum a obří trampolíny. V těsné blízkosti objektu je možné využít krytý bazén, minigolf, tenisové kurty. Ve spolupráci s penzionem MAX v zimě nabízíme také služby DĚTSKÉHO KOUTKU a HLÍDÁNÍ DĚTÍ!!! Penzion se nachází v těsné blízkosti Trail parku na Klínovci.

Pokoje

Velké nově vybudované pokoje s vlastním sociálním zařízením (prostorná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, toaletou a žebřinovým topením), TV s českými i zahraničními programy, bezplatné WIFI připojení v celé budově, kapacita pokojů: 3x 3+2, 2x 3+1. Celkem 23 osob. V únoru až do poloviny března potvrzujeme pouze 7-denní pobyty a to vždy od soboty do soboty! Nabízíme také 2-8lůžkové pokoje vhodné pro velké skupiny osob, kterým stačí jednoduché ubytování. Koupelny a toalety zvlášť pro muže a ženy. Vybavená kuchyňka (lednice, kamna, mikrovlnka, rychlovarná konvice). Wifi připojení, TV. Kapacita 24 osob. CENA: 150 Kč/os/noc bez snídaně!

Služby

V létě organizujeme letní aktivity (lukostřelba, disc golf, týmové lyže, bungee running,bobová dráha, lanové centrum), půjčovna horských kol, terénních koloběžek, nordic walkingových holí. Nově postavené lanové centrum a obří trampolíny! V zimě lyžařská a snowboardová škola JPK, půjčovna lyží, SNB, běžek, prodej drobného zboží. Zajišťujeme také letní sportovní programy pro školy (půldenní, celodenní i vícedenní) a organizujeme také školní lyžařské výcvikové kurzy za super ceny! Restaurace, ubytování. V únoru až do poloviny března potvrzujeme pouze 7-denní pobyty a to vždy od soboty do soboty!!!

Parkování

velké parkoviště zdarma přímo u objektu

Stravování

K objektu také patří restaurace, která je v provozu v zimní sezóně. Na výběr zvýhodněná denní nabídka či další dobroty z jídelního lístku. Ubytovaným hostům nabízíme možnost doobjednání polopenze či plné penze. V ceně ubytování je vždy zahrnuta bufetová snídaně! Během letní sezóny nabízíme ubytovaným hostům možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni.

Letní aktivity

pěší turistika, Trail Park, cykloturistika, nordic walking, terénní koloběžky, lanové centrum, trampolíny, lukostřelba, disc golf, chůdy, týmové lyže,

Zimní aktivity

lyžování, snowboarding, běžky, sněžnice

Celoroční aktivity

turistika, geocashing

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost celoročně využít krytý bazén v hotelu Nástup. V únoru až do poloviny března potvrzujeme pouze 7-denní pobyty a to vždy od soboty do soboty!!!

Letní sezóna

1.5.-30.11.2018 - 450 Kč/dosp./noc + 350 Kč/dítě/noc

Zimní sezóna

1.12.-17.12.2018 - 600 Kč/dosp./noc + 450 Kč/dítě/noc
17.12.-1.1.2018 - 790 Kč/dosp./noc + 590 Kč/dítě/noc
1.1.-2.2.2019 - 690 Kč/dosp./noc + 490 Kč/dítě/noc
2.2.- 2.3.2019 - 790 Kč/dosp./noc + 590 Kč/dítě/noc
2.3.- 17.3.2019 - 690 Kč/dosp./noc + 490 Kč/dítě/noc
17.3.-31.3.2019 - 600 Kč/dosp./noc + 450 Kč/dítě/noc
31.3.-30.4.2019 - 550 Kč/dosp./noc + 400 Kč/dítě/noc

Slevy

poskytujeme slevy pro děti, slevy na lyžařskou školu, půjčovnu sportovního vybavení

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena za ubytování v ubytovně je 150 Kč/os/noc - tento typ ubytování je vhodný pro školy, tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a neobsahuje snídani.


Kontakt SportCentrum Klínovec SportCentrum Klínovec levné ubytování Loučná pod Klínovcem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti