Ubytování U Jůvů

Rejhotice 110, Loučná nad Desnou
Kapacita: 17 osob
Cena: 200 - 400 Kč
min. delka 2 dnyApartmány U Jůvů se nachází v obci Loučná nad Desnou v údolí řeky Desné. Tato lokalita vhodná k letním i zimním aktivitám. Mnoho cyklostezek, turisticky značených cest, lyžařských areálů a běžeckých tras. Dovolená u nás je vhodná pro všechny věkové skupiny a hlavně rodiny s dětmi.

Umístění a dostupnost objektu

Loučná nad Desnou místní část Rejhotice. Dostupnost je velmi dobrá i v zimním období. Autobusová zastávka i vlakové nadraží jsou cca 10 min. chůze.

Vybavení objektu

Nabízíme k pronájmu dva samostatné apartmány. Apartmán č. 1 = obývací pokoj spojen s plně vybavenou kuchyňkou, sprchový kout, WC, v podkroví 1 ložnice, úložné prostory (kola, lyže). Apartmán č. 2 = obývací pokoj spojen s plně vybavenou kuchyňkou, sprchový kout, WC, v podkroví 2 ložnice, úložné prostory (kola, lyže). Na zahradě k dispozici altán s krbem a posezením, dětský koutek s houpačkami a pískovištěm, rybníček. Rozléhlá zahrada.

Pokoje

V apartmánu č. 1 je jedna ložnice pro 5 osob, další dvě osoby mohou spát na rozkládací rohové sedačce v obývacím pokoji. V apartmánu č. 2 jsou 2 ložnice každá s 5 lůžky a 2 osoby opět mohou spát na rozkládací rohové sedačce v obývacím pokoji. Nabídnout můžeme také cestovní postýlku.

Parkování

Parkování je možné v oploceném areálu.

Stravování

V blízkém okolí je mnoho restaurací s velmi chutnou kuchyní.

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, exkurze na PVE Dlouhé Stráně, pivovaru Holba v Hanušovicích, jaskyně Na Pomezí, Na Špičáku, zámek Velké Losiny, lázně Jeseník, Praděd, hrad Bouzov,.... Letní lyžování, minikáry v Koutech nad Desnou cca 2km. Houbaření, sběr borůvek. V centru obce je minigolf s 9 jamkami, procházka zámeckým parkem rybaření bez lístku s možností posezení na rybářské baště.

Zimní aktivity

Lyžařské areály v okolí: Kouty nad Desnou (nově spuštěno v sezoně 2010/2011) nejdelší 6místná lanovka v Jeseníkách cca 2 km od objektu. Skiareál OAZA cca 300m od objektu (možnost dojetí na lyžích). Skiareál Přemyslov cca 3km, Červenohorské sedlo cca 6 km. Do všech středisek se dá dostat jak linkovými autobusy tak skibusy. Jeseníky se mohou pyšnit spoustou strojově upravených běžeckých stop.

Celoroční aktivity

Termální bazén a muzeum ručního papíru ve Velkých Losinách vzdálených cca 5 km. Ve vzdálenosti cca 300m se nachází relax centrum Gól, kde je možné hrát bowling, squash, tenis, stolní tenis, posilovna, sauna, hřiště na kopanou, plážový voljebal. V centru obce, které je asi 1 km vzdálené je možnost posezení na rybářské baště, kde je možnost rybaření bez lístku a procházka v krásně zrekonstruovaném zámeckém parku.

Letní sezóna

Od 200,- (1.4. - 30.9.)

Zimní sezóna

Od 300,- (1.10 - 31.3.)

Mimo sezónu

250,- v době přitápění.

Doplňující informace o ubytování a cenách

K ceně budou připočítány poplatky pro OÚ (21,-Kč/dosp.os./den).
V ceně jsou již zahrnuty poplatky Za spotřebovanou el. energii, povlečení.


Kontakt Ubytování U Jůvů Ubytování U Jůvů levné ubytování Loučná nad Desnou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti