Chata U nás č.89

Lipová-Lázně č.616, Lipová-Lázně
Kapacita: 2x 10 lůžek osob
Cena: 1000 - 1500 Kč
min. delka 2 dnyZajimavé ubytování v obci Lipová Lázně na dvou objektech a to na chatě č.89 v Horní Lipové a velký Apartmán v Dolní Lipové č.616 ,vždy vybavené třemi ložnicemi, s lůžky 4,4,2. Pro oba objekty je typický krásný interiér vybavený pro rodiny s dětmi v country stylu, se sbírkou neživých koček a kočiček a s hračkami,které nikde jinde nenajdete,včetně dětského vozového parku.Pro dospělé pak k dispozici 4 kola.

Umístění a dostupnost objektu

Oba objekty jsou celoročně přístupné autem,vlakem busem a prioritou je ideální poloha chaty v Horní Lipové -kousek od Ramzové,kde nad chatou na kopečku staví vláček nebo o 6 km níž směrem k Jeseníku je poslední vilka našeho Apartmánu- pod lesem, kde je klid a přitom všude blízko.

Vybavení objektu

Interiér chaty je ze dřeva, s dřevěným nábytkem na zakázku, s účelně navrženým vnitřním rozvržením pokojů.K dispozici jsou pro 10 osob 2 koupelny a 2 x WC, lyžárna,kolárna,2 terasy,centrální plynové vytápění+vnitřní i venkovní KRB-dostatek dříví do krbu,samozřejmostí je WI-FI připojení. Totéž najdete i na našem Apartmá v soukromí,kde je navíc místnost s automatickou pračkou a celý objekt je celooplocený a uzamykatelný-včetně parkování.

Pokoje

CHATA: posezení u krbu s kuchyňským koutem,zvlášť obyvací pokoj s velkým posezením a TV/satelitem a následují 3 ložnice s lůžky 4,4,2-možnost zdarma zapůjčit postýlky,krmící židličky.2 koupelny,2 WC APARTMÁ: posezení v přízemí u krbu se studenou kuchyňkou na snídaně a večeře, v patře pak další kuchyńka s myčkou,plynovými kamny na vaření a pečení a s jednotlivými pokoji:4,4,2 lůžkovými-každy s TV/SAT a lednicí a navíc každý pokoj má svoje posezení.WI-FI připojení je samozřejmostí.Rovněž můžeme zapůjčit zdarma 3 postýlky a krmící židličky, 2 koupelny a 3 WC Na obou objektech je vždy v jednom z pokojů HERNA, se spoustou hraček.

Služby

Jako BONUS dostanete na obou objektech od 3 a více noci: 2 plechy výtečných koláčů (celoročně)!Možnost vzít si sebou pejska za příplatek je možné rovněž na obou objektech...na Apartmá je výhodou větší-celooplocená zahrada. Preferujeme čtení-proto jako jedny z mála ubytování poskytujeme spousty zajimavých knížek,včetně NOVINEK!

Parkování

Ideální parkování jak na chatě v Horní Lipové -naproti objektu,na malém plácku pro 3 auta.Taktéž na Apartmá vjedete branou až 3 auty do uzamykatelného dvora.

Stravování

Možnost vaření na obou objektech - k dispozici je: dostatek nádobí na vaření ,pečení,mikrovlnka,myčka na nádobí,toustovače,topínkovače,mixéry,várné konvice. Kousek od obou objektů se nabízí skvělé hospůdky na dovolenou,s domácí stravou. Potraviny zajistíte v několika malých prodejnách přímo v obci nebo ve velkoprodejnách všeho druhu ve městě Jeseníku.

Letní aktivity

Na obou objektech je: bazén s lehátky a s využitím zahrady: pinec,kuželky,grilování,jízda na kolech,využití dětského vozového parku,míčové hry. Na obou objektech je kousek do lesa, ať k procházkám ,sběru plodin nebo krátkých či dlouhých cyklo a turistických tras. Na obou objektech se určitě dozvíte-kudy se dostanete nejkratší cestou k proslaveným LESNÍM BARUM. Na obou objektech se určitě dozvíte: kudy se dostanete k velkému množství zatopených lomů v okruhu 20 km Na obou objektech se určitě dozvíte-kam si vyjet do Polska a vidět to nejzajimavější,co máte za humny.

Zimní aktivity

Lyžování v okruhu 2 km.....bobování a běžkařské trasy jsou přímo kolem obou objektů. Zimní školička s půjčovnou rovněž v okruhu 2 km.

Celoroční aktivity

Využití ideální polohy obou objektů-blízko lesa a zákoutí, kde už neruší chvilky klidu žádný hluk dopravního prostředku. Využití lázeňské oblastí k procedůrám a nasátí lázeňské atmosféry. Využití několika tras v okruhu 20 km do Polska. Využití bohatých programů na Jesenicku-vždy s aktuálním programem na daný měsíc na našich domovských stránkách. Využití VELLNES bazénů a saunování v okolí. Využití taneční produkce s živou hudbou -celoročně 2x v týdnu - ve stylové KOLIBĚ na Bobrovníku. Využití našeho celoročně přístupného FAUNAPARKU se sbírkou stále nových zvířátek.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Jsme zaměřeni hlavně na rodiny s dětmi,takže U NÁS Vám k spokojenosti nic chybět nebude...stačí se podívat na naše domovské stránky na rubriku: TO SE JEN TAK NEVIDÍ a dáte nám za pravdu.

Letní sezóna

10.500 celý objekt/týden

Zimní sezóna

10.500 celý objekt/týden

Mimo sezónu

Víkend za konečnou cenu 3000 + každý další noc 1000 kč

Slevy

Pondělí až Pátek (v mimosezónu)-sleva: 5 nocí za 4000 kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Na Apartmá v Dolní Lipové č.616 je možnost v mimosezónu objednat jen pokoj s vlastní koupelnou za cenu 150 dítě a 200 dospělí/noc.


Kontakt Chata U nás č.89 Chata U nás č.89 levné ubytování Lipová-Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti