Doky Holiday resort

Lipno nad Vltavou 498, Lipno nad Vltavou
Kapacita: 108 osob
Cena: 250 - 500 Kc
min. delka 4 dnyUbytování Lipno | DOKY Holiday resort

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování Lipno - DOKY Holiday resort se rozkládá v blízkosti Lipenského jezera v klidném prostředí jihočeské obce Lipno nad Vltavou.

Vybavení objektu

Apartmány Lipno - DOKY Holiday resort jsou tvořeny vzdušným obdélníkem s privátním vnitřním prostorem. Nalezneme zde dva venkovní bazény, relaxační centrum, recepci, parkoviště, okrasnou zeleň a parkové plochy. Relaxační objekt se skládá se sauny, ochlazovacího bazénu, odpočinkové místnosti, sprch a toalety, šaten.

Pokoje

Ubytovací bloky jsou rozděleny na luxusní apartmány s dispozicí 2+kk(68 m2), 3+kk(77 m2). Nádherný výhled na Lipenské jezero umocňují prostorné terasy. Kapacita apartmánu 3+kk je 6 osob, 2+kk jsou 4 osoby. Elektrické vytápění. Obytná ložnice s rozkládací sedačkou jako plnohodnotným lůžkem pro 2 osoby, barevnou TV, jídelním stolem a kuchyňským koutem se sklokeramickou deskou, troubou na pečení, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí s mrazákem. Vstup z obývacího pokoje na 9 m2 velkou terasu se zahradním nábytkem a krásným výhledem na Lipno. 2 dvoulůžkové ložnice, každá s vestavěnou skříní. Koupelna s vanou a umyvadlem. Oddělené WC s malým umyvadlem. Vlastní místnost pro odložení lyží, jízdních kol, golfového vybavení atd. Péče správce v místě (kola, rybářské lístky, povlečení, výlety minibusem atd.).

Služby

Spolu s návaznými službami poskytuje areál rozmanité možnosti rekreace, odpočinku, sportu a zábavy - jachting, rafting, kanoistika, pěší turistika, cykloturistika, agroturistika, skalní lezení, celoroční koupání a plavání, letní i zimní bobová dráha, lyžování, golfové hřiště, tenis, rybaření, houbaření, kulturní a společenské akce. Apartmány Lipno - DOKY Holiday resort díky skvělé poloze a výborné dispozici privátního dvora, je velice vhodný pro ubytování a pobyty rodin s dětmi, sportovně založených hostů a pro regenerační ubytování. Apartmánový resort je též ideální pro podnikové pobyty, spojené například se vzděláváním nebo stmelováním pracovních kolektivů.

Parkování

ano, v areálu

Stravování

2-5 min. mimo areálu

Letní aktivity

V létě kopání, turistika, golf, cyklistika, půjčovna lodí, výlety do okolí.

Zimní aktivity

V zimě lyžování SKI-areál, bobová dráha, aquaworld.

Celoroční aktivity

aquacentrum, sauna, bobová dráha, turistika, výlety

Celoroční ceny

250 - 500 Kč / os / den


Kontakt Doky Holiday resort Doky Holiday resort levné ubytování Lipno nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti