Apartmán Lipánek

Lipno nad Vltavou 35, Lipno nad Vltavou
Kapacita: 6 osob
Cena: 325 - 575 KčApartmán Lipánek, určený nejen pro rodiny s dětmi jakéhokoliv věku, je situován v přízemí dvoupodlažního domu na krásném místě přímo u lesa na prosluněném jižním svahu.

Umístění a dostupnost objektu

Ke břehu lipenské vodní nádrže je to cca 300 metrů, tedy ani ne pět minut pohodlné chůze od cyklostezky Frymburk – přehradní hráz Lipno, písečné i travnaté pláže, půjčovny šlapadel nebo minigolfu. Přestože se apartmán nachází v klidném prostředí na samém okraji obce Lipno nad Vltavou, v okruhu 300 metrů se nachází hned několik příjemných restaurací, které stojí za navštívení.

Vybavení objektu

Při vybavování apartmánu bylo naším hlavním cílem vytvořit prostředí, v kterém by si naši hosté připadali nikoliv jako v pronájmu, ale jako doma. Proto u nás najdete veškeré elektrospotřebiče, které vám usnadní pobyt: parní troubu, indukční varnou desku, mikrovlnnou troubu s rozšířenou funkčností, myčku nádobí, pračku, sušičku i plasmovou televizi Panasonic Viera a satelitním přijímačem. Nemusíte si s sebou vozit žádné kuchyňské vybavení, máme velkou sadu hrnců s nepřilnavým povrchem, pokliček i všech ostatních potřeb. Pro ty nejmenší u nás máme připraveno dětské nádobí, židličku, postýlku i hrací koutek s houpacím sobem.

Pokoje

Apartmán se skládá ze dvou ložnic (jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma oddělenými lůžky) a prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z ložnic je výstup přímo na terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem.

Parkování

Parkoviště je součástí objektu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Doufáme, že se Vám pobyt u nás bude líbit a budete se rádi vracet.

Celoroční ceny

ceník:
Sezóna I. (30.6.– 1.9., 4.2.– 3.3.)
1 400 Kč (2 os. ) 1 900 Kč (4 os. ) 2 200 Kč (6 os. )
Sezóna II. (3.3.– 30.6., 1.9.– 24.12., 1.1.– 4.2.)
1 100 Kč (2 os. ) 1 500 Kč (4 os. ) 1 800 Kč (6 os. )
TOP sezóna (24.12.– 1.1.)
2 000 Kč (4 os. ) 2 800 Kč (6 os. )

*pro více informací viz internetové stránky apartmánu


Kontakt Apartmán Lipánek Apartmán Lipánek levné ubytování Lipno nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti