Rezidence Liběchov

Kokořínská 121, Liběchov
Kapacita: 28 osob
Cena: 2600 - 3650 KčRezidence Liběchov se nachází v turisticky oblíbené oblasti Kokořínska vzdálené 20 minut od Prahy. Hotel ve stylu Art Deco Vás nadchne již na prví pohled svým ojedinělým interiérem a okouzlující kaskádovitou zahradou. Celková rekonstrukce vily ze 30. let minulého století ve stylu Art Deco navozuje jedinečnou atmosférou. Svou architekturou a dispozicemi vybízí k uspořádání svatby, firemních jednání, školení, večírků a jiných reprezentativních událostí.

Pokoje

V Rezidenci je Vám k dispozici: 12 stylových luxusních pokojů zařízené minibarem , připojením na internet, trezorem, županem a LCD televizorem (Dell) s možností připojení k počítači. Pokoje mají nádherné panoramatické výhledy, 3 pokoje jsou s přímým vstupem do stylové kaskádovité zahrady.

Služby

Konferenční místnost s kapacitou 25 osob vybavená prvotřídní technikou (dataprojektor, flipchart). Wellness zóna: finská sauna, parní sauna, whirlpool, masážní sprcha, relaxační zóna s možností přímého vstupu na zahradu. Služby našich špičkových masérů a kosmetiček ( zajišťujeme čokoládové masáže, Aromaterapii zeleným čajem, medové zábaly a jiné kosmetické ošetření ). Restaurace: mezinárodní i česká kuchyně, posezení u krbu v klimatizovaném nekuřáckém prostředí s barem, kapacita 40 míst. Rádi pro vás zajistíme degustaci nejlepších vín z regionu Mělník, degustace doutníku a koňaku, živou hudbu, barmanskou show apod.Vřele doporučuji grilování s posezením na terase s výhledem na naší kaskádovitou zahradu.

Celoroční aktivity

Pro aktivní odpočinek zajistíme prostřednictvím našich partnerů různé aktivity: Bowling 4 dráhy, vyhlídkový let, střelba na létající terč,lukostřelba, projížďky na koních, off road, obojživelník, nordic walking, cykloturistika, zorbing, lanový park, čtyřkolky, rybaření apod.


Kontakt Rezidence Liběchov Rezidence Liběchov levné ubytování Liběchov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti