Hotel Pod Stráží

Náměstí 3, Lhenice
Kapacita: 45 osob
Cena: 642 - 676 Kč
min. delka 1 denVÍTEJTE VE LHENICÍCH náš web najdete na http://hotel-pod-strazi.cz V krásné předšumavské partii jižních Čech Vám nabízíme více než jen zázemí na Vaší cestě po jižních Čechách, připravili jsme i prostředí pro Vaši rodinnou dovolenou v místě s mnoha možnostmi pro kulturní i sportovní zážitky. Můžeme být i zastávkou na Vaší cestě do zahraničí nebo místem pro Vaše sportovní či taneční soustředění, kursy,školení nebo firemní akce.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Pod Stráží se nachází v jihočeské obci Lhenice, 24 km od Českého Krumlova, a svým hostům nabízí Wi-Fi zdarma. Bar s restauraci má nápojovou nabídku a tradiční českou kuchyni. Barevně laděné a pěkně zařízené pokoje mají posezení a sociální zařízení v každém pokoji nebo apartmánu. Hotel Pod Stráží nabízí hostům možnost zahrát si kulečník a stolní tenis, nebo relaxovat na zahradní terase v areálu hotelu. Autobusová zastávka ve Lhenicích se nachází 200 metrů od hotelu. Nedaleko od hotelu vedou pěší i cyklistické stezky a 7 km odtud se nachází přírodní koupací jezero. Známý zámek Hluboká leží do 20 km odtud. Nejblíže je zámek Kratochvíle u Netolic a od nás je vzdálený do 15km.

Vybavení objektu

Exteriér Gril Zahrada Terasa Sluneční terasa Vaření Společná kuchyně Lyžování Lyžárna Zvířata Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek. Aktivity Kulečník Stolní tenis Šipky Pěší turistika Cyklistika Herna Jídlo a pití Restaurace Bar Internet Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Parkování Soukromé parkování je možné za 5 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná). Služby Úschova zavazadel Společenská místnost Společenské prostory Svatební apartmá Obecné Trezor Nekuřácké pokoje Rodinné pokoje Topení Všechny prostory nekuřácké Máme i vyhražený prostor pro kuřáky

Pokoje

UBYTOVÁNÍ Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a dále v rodinných pokojích s variabilitou propojení pokojů do apartmánu. Nabízíme i možnost doplnit počet lůžek podle individuální potřeby a zvýšit i kapacitu přidáním bezpečné a pohodlné palandy, které jsou velmi oblíbené u dětí. Všechny pokoje máme standardně vybavené plným sociálním zázemím. Na ubytovacím patře je k dispozici kuchyňka , kde si můžete připravit teplý nápoj (varná konvice k dispozici), ohřát jídlo v mikrovlné troubě a případně uložit potraviny do malé chladničky sloužící i pro další hosty.

Služby

Pro Vaše významné příležitosti jako jsou svatební nebo smuteční hostiny, setkání spolužáků a přátel, připravíme rauty a pohoštění dle Vašich představ. Kapacita od 15 do 90 míst v našich saloncích a v restauraci s barem zajišťuje potřebný prostor ke stravování a občerstvení. Pro zvlášť velkou společnost od 100 osob a pro společenské události je k dispozici náš společenský sál a terasa na hotelové zahradě.

Parkování

PARKOVÁNÍ A DALŠÍ SLUŽBY HOTELU Krátkodobé parkování je možné na veřejném místě před hotelem zdarma. Pro hotelové hosty nabízíme k parkování uzavřený dvůr v našem areálu za poplatek 70.-Kč/den. V objektu je šířen signál Wi-Fi zdarma pro síťové připojení na I-net, k dispozici jsou kulečníky, šipky, fotbálek , stolní tenis. Pro děti je připravený dětský koutek s hračkami. Pro relaxaci a dětské aktivity nabízíme travnatou zahradu uvnitř areálu vybavenou pro hry dětí a je tu k dispozici i oblíbená trampolína. Bezpečnost si musí zajistit doprovod dětí. Umožníme pobyt pro Vaše domácí zvířátko v hotelu za poplatek 50,-Kč/den/1 kus. Vypereme a usušíme Vám prádlo za poplatek 180,-Kč/náplň do 3 kg váhy jednoho druhu. Pro vaše kola, koloběžky a elektrokola (nabíjecí místo za 20,-Kč/nabíjení) a příslušenství (např. závěs na auta) máme vyhrazené a zabezpečené místo s možností jednoduché údržby nebo opravy kola.

Stravování

STRAVOVÁNÍ Vaříme ve vlastní kuchyni v domácím stylu, připravujeme i speciality a minutkovou kuchyni. Pro cenovou přijatelnost a pestrost připravujeme denní menu po dohodě s našimi hosty. Stravování hostů probíhá v restauraci s barem, v salonku č.1 případně v salonku č.2. Pro kuřáky je připraven oddělený prostor mimo stravovací místa. Restaurace s barem a salonkem č.1 má kapacitu 40 míst u stolu. V salonku č.2 se může posadit až 60 osob. Za příznivého počasí je možné se stravovat a občerstvovat také na kryté terase na zahradě hotelu. V tomto příjemném prostředí je možné si grilovat a opéci třeba vuřta na otevřeném ohništi. Speciální diety nepřipravujeme, jsme Vám ochotni v této věci pomoci a v daných možnostech i Vám vyhovět. Tištěný seznam alergenů v poživatinách je k dispozici na stravovacích místech a případně k dosažení u obsluhujícího personálu.

Celoroční aktivity

TURISTIKA A SPORT Procházky v přilehlých i vzdálenějších krásných lesích nabízejí houbaření a sběr lesního ovoce, místní koupání umožňuje nedaleká romantická přehrada. V obci samé a přilehlých osadách poznáte typickou lidovou architekturu, Lhenicko je také zváno ovocnou zahradou jižních Čech. Terén je velmi vhodný pro pěší turistiku, cyklistiku i lyžování a bruslení v přírodním prostředí. Atraktivní turistické cíle jako např. Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Holašovice, České Budějovice, Prachatice, Lipno ... jsou od nás pohodlně dosažitelné pro celodenní výlety. Výhoda naší polohy spočívá v blízkosti hraničních přechodů do Rakouska a Německa. Sportovní vyžití nabízí také chov koní v blízkých lokalitách k vyjížďkám či k absolvování jezdecké školy. Nově jsme vyjednali možnost využívání obecního sportoviště-hřiště s tartanovým povrchem, kde je možné hrát většinu kolektivních míčových her a také si zahrát tenis. Pronájem tohoto sportoviště je možný za poplatek 100Kč/hod.,který se platí u správce zařízení, které patří městysi Lhenice.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro školy v přírodě a školní výlety Vám připravíme nabídku v souladu s Vašimi potřebami v souladu s našimi možnostmi. Rovněž tak to platí pro seniory a jinak organizované skupiny. Pro naše hosty s dětmi máme připravené na naší "farmě" v Ratiborové Lhotě kontakt s našimi zvířecími miláčky........viz obrázky v galerii

Celoroční ceny

405Kč-486Kč

Ceny stravování

polopenze od 254Kč/osoba snídaně+večeře
polopenze s objednávkovými jídly od 369Kč
snídaně od 135Kč/osoba
pro rodiny s dětmi je možné sjednat stravování odlišně a cenově
tak zvýhodnit dětské porce

Slevy

individuální smluvní ceny pro skupiny od 10 lidí a rodiny s dětmi
při objednávce předem

Doplňující informace o ubytování a cenách

pro skupiny se zájmovými a klubovými či firemními akcemi je možné využití dalších prostor hotelu, sálu a zahrady s terasou


Kontakt Hotel Pod Stráží Hotel Pod Stráží levné ubytování Lhenice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti