Ubytování Pohoda

na Penziony.cz
od roku 2011
Čechova 450, Lednice
Kapacita: 14 osob (vč. přistýlek) osob
Cena: 400 - 700 Kč
min. delka 1 denMilí hosté, ubytování v soukromí Vám nabízí rodinnou atmosféru, soukromí a milý přístup. Nic nebrání tomu, abyste se tady cítili jako doma. Celkově tři ubytovací jednotky: - jeden dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (manželská postel, gauč, vlastní sociální zařízení, vybavená kuchyňka s jídelní částí) - jeden apartmán (sestává ze dvou místností - dvoulůžkové pokoje plus rozkládací křeslo jako přistýlka - společná vstupní chodba, kuchyňka, společná koupelna s toaletou) - jeden apartmán (sestává ze dvou místností - dvoulůžkové pokoje plus rozkládací křeslo jako přistýlka - společná vstupní chodba, kuchyň s jídelní částí, společná koupelna s toaletou) Možnost venkovního posezení, grilování, úschova jízdních kol, zapůjčení jízdních kol, stolní tenis, možnost zaparkovat v objektu. V chladnějším období máme k dispozici venkovní terasový ohřívač. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování v soukromí "Pohoda" se nachází v malebné oblasti Lednicko-Valtického areálu, v obci Lednice. Pár minut chůze od centra. Klidné místo.

Vybavení objektu

- venkovní posezení, možnost grilování, v chladnějším období máme k dispozici venkovní terasový ohřívač - možnost degustace vín (malá degustace, velká degustace) - úschova jízdních kol, půjčování jízdních kol od 150,-Kč/den - stolní tenis, pingpong - venkovní houpačka, trampolína - vlastní parkoviště

Pokoje

- vybavený dvoulůžkový pokoj /manželská postel, zdravotní matrace/ + možnost přistýlky - rozkládací gauč 1 a 1/2 lůžka, koupelna se sprchovým koutem, wifi připojení internet, rádio, televizor, kompletně vybavená kuchyňka s jídelní částí - apartmán: pokoj s manželskou postelí (zdravotní matrace), wifi připojení,TV, stůl, židle, přistýlka, komoda, pokoj s manželskou postelí (zdravotní matrace), wifi připojení,TV, rádio, stůl, židle, vestavěná skříň, společná chodba, kuchyňka - plně vybavená, sociální zařízení - apartmán: pokoj s manželskou postelí (zdravotní matrace), wifi připojení, TV, stůl, židle, přistýlka, pokoj s postelí s výsuvným dalším lůžkem (zdravotní matrace) psací stůl, skříň, komoda, wifi připojení, TV, rádio, stůl, židle, společná chodba, kuchyň s jídelní částí - plně vybavená, sociální zařízení (koupelna má vanu). K dispozici pračka, popř. sušička. Sušák, žehlička, žehlicí prkno. Vysoušeč vlasů, Celková kapacita pro ubytování 15 osob (vč. přistýlek).

Služby

Možnost grilování nebo večerní posezení při vínu. Organizovaní degustace vín. Možnost zapůjčení jízdních kol již od 150,- Kč/den. K dispozici kolárna.

Parkování

Parkování v objektu.

Stravování

- možnost vlastního vaření - kompletně vybavená kuchyňka - v bezprostřední blízkosti se nachází restaurace.

Letní aktivity

Možnost plavby lodí po zámecké Dyji až k Janohradu a zpět. Vyjížďky na koních a v kočárech. Cykloturistika - na kole po Lichtenštejnských stezkách. Vinařská města - vinné stezky přes Valtice , Břeclav , Mikulov, turisticky zajímavé okruhy po vinném kraji. - obec Vrbice a okolní vesnice tvoří tzv. oblast "Modré Hory" - pět obcí v nejjižnějším cípu Moravy, to je souhrn spousty nej, která můžete na Moravě najít a zažít - rozhledna, síť klasických i vinařských stezek. Rybaření - vyhlášené rybářské revíry. Pěší turistika - po nedaleké chráněné oblasti Pálava. V blízkosti se nachází Mlýnský rybník a camping APOLLO.

Zimní aktivity

Bruslení. V obci Němčičky, vzdálené cca 22km, možnost zimního lyžování - lyžařský vlek.

Celoroční aktivity

V Lednici jsou nově postavené jodobromové lázně s bazénem - léčba problémů s pohybovým ústrojím. Procházkou 10 minut klidné chůze se dostanete přímo do areálu Lednického zámku a parku - zámecký Minaret a další. Lednicko-Valtický areál je Unescem vyhlášen kulturní památkou světového dědictví. Okolní příroda je tvořena krajinou s rybníky , parky a lesy. V okolí Lednice je mnoho památek , které stojí za shlédnutí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Krajem Vás provedou mapy a propagační materiály, které Vám budou k dispozici.

Celoroční ceny

Cena za osobu/noc činí 500,- až 700,- Kč. Dvoulůžkový pokoj: osoba/noc 500,- Kč, apartmán: osoba/noc 500,- až 600,- Kč. Pokud se jedná pouze o jednu noc - je účtován příplatek 100,- Kč. Přistýlka 300,- Kč. Dítě do 12 let/lůžko/noc/ 300,- až 400,- Kč.
Tyto ceny jsou celoroční.
V ceně není zahrnut pobytový poplatek.

Ceny stravování

Stravování - možnost vlastního vaření, vybavená kuchyňka.

Slevy

Dítě do 3 let,bez nároku na lůžko - zdarma. Možnost zapůjčení cestovní postýlky - poplatek 100,- Kč. Lůžkoviny pro dítě vlastní - vztahuje se u cestovní postýlky.
Při pobytu nad 7 nocí sleva.
Možné slevy dle dohody.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena ubytování obsahuje:

vybavení pokoje / nábytek , ložní prádlo /
vybavení kuchyňského koutu / nádobí , spotřebiče /
parkování pro 1 vozidlo na pokoj
úklid pokoje

Změna cen vyhrazena
Jsme plátci DPH


Kontakt Ubytování Pohoda Ubytování Pohoda levné ubytování Lednice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti