Penzion Večerka

na Penziony.cz
od roku 2011
Komenského 14, Lednice
Kapacita: 19 osob
Cena: 400 - 500 Kč
min. delka 2 dnyRodinný penzion Večerka v Lednici na Moravě, nabízí ubytování na klidném místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na dvorku či zahradě). Do Lázní Lednice je to pěšky necelých 5 minut.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází nedaleko centra na klidném místě se zahradou se vstupem přímo do lednického parku, který je dále propojen se zámeckým parkem.

Vybavení objektu

Penzion má 6 pokojů, terasu, v přízemí kuchyňský koutek v patře plnohodnotnou kuchyň, jídelnu/spol.místnost (snídaně), WIFI internet dostupný v celém penzionu, kolárnu pro úschovu kol.

Pokoje

Stylově zařízené pokoje: Pokoj č.1/4 lůžka, vlastní soc.zařízení, šatní skříň, lednička, TV. Pokoj č.2/3 lůžka, vlastní soc.zařízení, šatní skříň, lednička, TV. Pokoj č.3/3 lůžka, vlastní soc.zařízení, šatní skříň, lednička, TV, vlastní terasa. Pokoj č.4/2 lůžka, malý pokojík, soc.zařízení společné s pokojem č.5, TV, vstup z pokoje na vlastní terasu. Pokoj č.5/3 lůžka, soc.zařízení společné s pokojem č.4, věšák, lednička, TV. Pokoj č.6/2x2 lůžka, vlastní soc.zařízení, šatní skříň, lednička, TV.

Parkování

V uzavřeném areálu penzionu, monitorován kamerou.

Stravování

Možnost snídaně formou bufetu: dospělý 100,-Kč, dítě (4-10let) 60,-Kč. Další stravování možné v blízkých restauracích, nebo ve společné kuchyňce.

Ceny stravování

Snídaně formou bufetu: dospělý 100,-Kč, dítě (3-10let) 60,-Kč. Možnost využití vybavené společné kuchyňky.


Kontakt Penzion Večerka Penzion Večerka levné ubytování Lednice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti