Hotel Princ

21.dubna 717, Lednice
Kapacita: 30 osob
Cena: 1200 - 2300 Kč
min. delka 1 denHotel Princ byl nově otevřen v červenci roku 2011. Luxusní ubytování s kapacitou 14 pokojů, 30 lůžek poskytuje návštěvníkům to největší pohodlí v klidové zóně v těsné blízkosti zámeckého parku, jen několik desítek metrů od zámku a dalších památek zapsaných do seznamu světového dědictví UNESCO.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Princ je rodinný hotel, který Vám nabízí prostorné, plně klimatizované pokoje, vybavené trezory, minibary, LED TV, vysoušeči vlasů atd. Pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi nebo oddělenými lůžky. Možnost připojení na internet je na každém pokoji zdarma. V hotelu je možná úschova kol. V hotelu Princ nabízíme možnost pořádání svatebních hostin, konferencí a rodinných nebo podnikových oslav.

Vybavení objektu

V první zprovozněné části je otevřeno 14 pokojů s kapacitou 30 lůžek, v přízemí se nachází sál s funkčním krbem (250m2) pro pořádání školení, svatebních hostin, či konferencí. Dále je zde zimní zahrada s výhledem do dvorany se třemi kašnami. V létě možnost posezenení na venkovní terase.

Pokoje

Hotel Princ je rodinný hotel, který Vám nabízí nadstandardně velké, plně klimatizované pokoje s moderní koupelnou. Samozřejmostí jsou trezory, minibary, LED TV, vysoušeče vlasů, balkóny atd. Připojení na internet je na každém pokoji zdarma. V hotelu je možná úschova kol. V hotelu Princ nabízíme možnost pořádání svatebních hostin, konferencí, školení a rodinných nebo podnikových oslav.

Služby

V hotelu Princ nabízíme možnost pořádání svatebních hostin, konferencí, školení a rodinných nebo podnikových oslav. V areálu je úschovna kol. K dispozici je též půjčovna kol, nedaleké masáže, či posezení v historickém vinném sklípku.

Parkování

Parkování zdarma před objektem-parkovací karta, či na hotelovém parkovišti - 40m od Hotelu (zdarma).

Letní aktivity

Hotel Princ je ideálním místem pro ubytování návtěvníků, kteří hledají spojení aktivního odpočinku s historií. Nachází se v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu, národní kulturní památky, která se zapsaná v seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i větší skupiny návštěvníků, kteří tráví svůj volný čas cykloturistikou.

Celoroční ceny

Standard
Kč 1.400,-

Double
Kč 1.700,-

Superior
Kč 1.800,-

Apartmá
Kč 2.300,-

Přistýlka
400,- Kč

Dětská postýlka
200,- Kč / pobyt

Cena je za pokoj / noc.
V ceně je zahrnuta snídaně a veškeré poplatky.
Slevy: Ubytování bez snídaně - 100,- Kč / osoba.
Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko.

Ceny stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Slevy

Při větších skupinách či delším pobytu je možná sleva.


Kontakt Hotel Princ Hotel Princ levné ubytování Lednice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti