Hotel Mario

21. dubna 65, Lednice
Kapacita: 34 osob
Cena: 1600 - 2500 Kč
min. delka 1 denKomfortní ubytování v Lednici přímo u vstupu do zámeckého parku, zámku a náměstí v centru obce. Všechny prostory hotelu jsou klimatizovány.

Umístění a dostupnost objektu

Z dálnice D2 ve směru Brno-Bratislava sjeďte na exitu č. 41 u Podivína. Poté pokračujte do Lednice. Hotel Mario se nachází v centru Lednice přímo u vchodu do Zámeckého parku.

Vybavení objektu

V hotelu je hostům k dispozici výtah, úschovna kol, zahradní restaurace s vodní fontánou, dětský koutek a hotelové parkoviště s elektronicky ovládanou bránou (monitorováno). Celý objekt je pokryt internetovým wi-fi připojením.

Pokoje

Kapacita hotelu zahrnuje 14 dvoulůžkových standardně vybavených pokojů s koupelnou se sprchovým koutem; apartmán s obývacím pokojem s výhledem na zámek, samostatnou ložnicí, koupelnou s vanou a dále prostorný rodinný pokoj se čtyřmi stálými lůžky, sedací soupravou, kuchyňským koutem a koupelnou s vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, minibarem, v koupelnách je k dispozici vysoušeč vlasů. V ceně ubytování je snídaně, wi-fi, úschovna kol, parkoviště a místní poplatky. Veškeré prostory hotelu jsou klimatizovány.

Služby

V hotelu je zdarma k dispozici internetové připojení a parkování v hotelovém dvoře s elektronicky ovládanou bránou. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, která se podáva ve formě bufetu v salonku v přízemí.

Parkování

Na hotelovém parkovišti za elektronicky ovládanou bránou. Monitorováno.

Stravování

Součástí hotelu je zahradní restaurace.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Více na webu www.hotelmario.cz

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj: 1 500,- Kč
Dvoulůžkový pokoj: 1 600 - 1900,- Kč
Apartmán: 2 500,- (2 osoby, další 2 možno účtovat za 400/osoba)

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, parkování a poplatky.


Kontakt Hotel Mario Hotel Mario levné ubytování Lednice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti