Chaloupka u zámeckého parku

Valtická 347, Lednice
Kapacita: 8 osob
Cena: 400 - 1000 Kč
min. delka 3 dnyNabízíme ubytování v nově zrekonstruované chalupě, určené pouze k rekeraci. Objekt má 2 samostatné přízemní apartmány.

Umístění a dostupnost objektu

Domek se nachází ve velmi klidné nefrekventované části centra Lednice v těsné blízkosti parku a pouhých 200 m od Zámku Lednice.

Vybavení objektu

Možnost ubytování ve 2 samostatných apartmánech. Každý apartmán má vlastní vchod, přední zahrádku - terasu, zadní terasu s částečným výhledem na zámek, vybavenou zahradní sedací soupravou.

Pokoje

Apartmán se skládá z 1 ložnice, obývacího pokoje a kuchyně. V obývacím pokoji se nachází rohová sedací souprava, konferenční stolky a stůl se židlemi. Ložnice je dvoulůžková s manželskou postelí. Možnost dalších 2 lůžek - pristýlek je v obývacím pokoji (rozkládací gauč). Kuchyně je s plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně mikrovlnné trouby, sklokeremické varné desky, lednice s mražáčkem a varnou konvicí.

Parkování

Dům se nachází ve slepé ulici a parkovat je možné přímo před objektem.

Stravování

Když nevyužíváte kuchyň, možnost stravování je bohatá ve spoustě místních restaurací. Nejbližší je vzdálená 200 m od domu.

Letní aktivity

Bohatá nabídka letních aktivit lednicko-valtického areálu. Cykloturistika, pěší turistika, spousta letních kulturních akcí, zámek Lednice, Valtice a Mikulov ...

Doplňující informace o ubytování a cenách

V měsící červen, červenec a srpen pouze týdenní pobyty.

Celoroční ceny

1000 Kč za apartmán a noc
při obaszenésti více než 2 osoby 400 Kč za osobu a noc

Letní sezóna

Celoročně
1000 Kč za apartmán
při obsazení více než 2 osobami 400 Kč za osobu


Kontakt Chaloupka u zámeckého parku Chaloupka u zámeckého parku levné ubytování Lednice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti